Sigara bağımlılığı yanında halt etmiş. Haftada 1 kilo ayçekirdeği tüketmeye başladım. Yardım edin.

Çekirdek çitlemekten kuru cildim nemlendirici sürülmüş gibi parıl parıl parıldamaya başladı amk.
Karantina günlerinde, iyiden iyiye artan, bağımlılık.
Paketi açmam ile bitirmem aynı saat içerisinde gerçekleşiyor. Maşallah makine gibi öğütüyorum çekirdeği.
Varoşluk temsil eder yazmış röpteşambırlı elinde viski ile gezen göt laleleri.
Hayatında hiç çekirdek çitlememiş genellikle portakallı pekin ördeği ile beslenen dalyaraklar, çekirdek ile sosyal statü belirliyor.
Vay amına koyim ne dolu adamlar öyle.
(bkz: Fakir eroini)
Boş insan bağımlılığıdır. Varoşluğu temsil eder.
ben de kabak çekirdeğine vurdum kendimi.
(img:#2010401)
Durduramıyorum.
fakir eroini yeminle.
sigara değildir.
çekirdeğin içerisindeki protonların bünyeye alınması , nötronlara ise dokunulmamasının bagımlılığıdır.
Ozelliklede kabak cekirdeginde olusan bagimliliktir aman bulasmayiniz sozluk.
yanında içecek bir şeyler varsa çok iyi gider. herhalde kuru yemiş dükkanım olsa her gün çekirdek getiririm eve.
hiçbir zaman anlam verilemeyen bağımlılık türüdür.
yoktur böyle bir bağımlılık.
tamamen götten uydurulmuştur.

imza: narkotik şube
görsel
Sigaradan daha çok bağımlılık yapar.
hastanelerde çekirdeğe özel servis açılmalı.
hele yanında kola da varsa o gün için bitene kadar tüketilir ve ertesi günler aynı şekilde yenisi alınarak devam eder. sonuçta aşırı çekirdek tüketiminden büyük ihtimalle motor bozulur ve durum düzelene kadar çekirdek tüketimine ara verilir; sonra kalınan yerden devam edilir.
damardan alınmaya çalışılmadığı sürece problem yaratmayacak bağımlılıktır.
(bkz: suratın mezarlık gibi olmuş sivilceden amk)
beni hayattan sogutan moderator. hala ben neden çaylağım zall?
belki de en kötü bağımlılıktır. evet ben bir çekirdek bağımlısıyım üstelik bol tuzlu çekirdek bağımlısıyım. çekirdek yemekten dudağım zenci dudağına döndüğü zamanlar oldu yediğim şeylerden tat alamaz oldum ama vazgeçemiyorum bir daha çekirdek almayacağım diyorum markete gittiğimde ilk çekirdek alıyorum.
yedikçe daha fazlasını yemek için hırs yaparsın. hareketlerin hızlanır böyle, bir de değişik yöntemler geliştirirsin yerken. ben en çok arka arkaya yediğim çekirdeklerin içini ağzımda biriktirip hepsini birden çiğnemenin verdiği zevki seviyorum. tabii bir de işin fantezi kısmı var, o da memlekete gittiğimde ayçiçek tarlasının ortasında oturup elime bir ayçiçek kafası alıp çıtır çıtır yemek. güzel bir bağımlılık ama kilolara dikkat. en son kuzenim bize geldiğinde babam ona "kilo vermişsin sen" deyince, "evet enişte çekirdeği bıraktım" dedi tanıdığım en sıkı çekirek bağımlısı.
durdurulması gereken bağımlılık türüdür.
bir zamanlar yakalandığım hastalıktır. inanılmaz biçimde bağımlılık yaratıyor ve bırakmak gerçekten zor. tavsiyem hiç başlamayınız çünkü çok yağ içeriyor. bu size kalori, selülit, şaçta kepek ve sivilce olarak dönecektir.