bugün

önceden msnde olan reklam.
artık tvler de saçmalamaya başladı. yakında virüs de bulaşır.
örn: virüs ilk olarak canlılarda. sonra bilgisayarda sonra cep telefonlarında görülmüştür. sıradakinin tv olmadığı ne malum.*
(bkz: kontör)
yalandır, dolandır, böyle şeylere inanan arakdaşları dayak ile ıslah edilmelidir, durumu daha da kötüye giderse itlaf edilmelidir.
harbiden inanan var mı lan buna?
biz de kontör istiyoruz, biz de kontör istiyoruz... (horon eşliğinde tabii ki.)
kendisiyle bir kez daha karşılaşmak için reklamlar bittikten sonra zapping yaptıracak kadar manyaklaştırdı beni bu reklam. şarkısı da bir o kadar dilime dolandı. çekilişsiz kuuurasız hepinize yüüüüz kontör hepinize yüüüüz kontör herkese kontör. otobüsün önündeki "bizde kontör istiyoruz" pankartlı amcanın dilbilgisi hatasıyla 2 puan kırıyoruz ve 8 vererek başarılarının devamını diliyoruz.
Cepmaster vs gibi firmaların 2 düt düte 5-10 ytl'yi 'punch insizyon' yöntemiyle koparıp aldıkları sistemin farklı türlüsü.
iki ay sürdürülen abonelik koşulunda verilmektedir. iki aylık abonelik 400 kontör ödemenizi gerektirmektedir. buna abone olan tek bir kişi var ise ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum artık.
(bkz: hepinize benden bir bardak soguk su)
(bkz: merak etmeyin)
(bkz: hepinize yetecek kadar kontörümüz var)
flashla bile değil swishmaxle yapılmış reklamdır.
nasıl anladın diye sormayın, salladım.
melodisi dilime dolanan türkünün aslını unutturmuş başarılı bir reklam.
ilk izlendiğinde tiksindiren ama izlendikçe farkında olmadan müziği dile dolanan reklam.
insanın anası babasına bedava vermezken bunların bedava 100 kontör vermesi, insanın aklına yine bir ana- baba ilişkisi gelmesine neden olan reklamımsı.
cayeli nden oteye türküsünü deforme edip reklam müziği yapmış dandirik kampanya.
dile pelesenk olan müziği vardır. ama artık kusmak işten bile değildir.
super akılda kalıcı bir şarkı yapmayı başarmış insanların yaptığı reklamdır. Parasızlıktan flash ile yapmışlar diyenler televizyonda reklam vermenin saniyesinin ne kadar olduğunu bilmiyordur ya da şakacıdır...
"çayelinden öteye giderum" türküsünün müziğiyle reklamı yapılan kampanya ama vardır onda bir dolap...
her izlediğimde konuşan karakterin beni daha fazla uyuz ettiği reklamsı.
''seni bekliyorum ara beni boya beni'' gibi saçmalıklara inanıp verilen numarayı arayarak ''aluu bağyan teve de gördüm seni ondan aradıydım'' diyen yurdum insanının yaşadığı bir ülkede epey bir meraklısının koşa koşa düşeceği tuzak reklamın sloganı
kazığın dimdik yenmesine sebebiyet veren olay.
jingle ının da kendi gibi itici durduğu reklam. türküyü ne hale getirmişler be.
her türlü kazığı sokmaya çalışan bir reklam olmasından ziyade, o sağ taraftaki ''bizde kontor istiyoruz'' pankartı da nedir yahu? reklam yapıyorlar ama yazım hayvanlığı da yapılmaz ki be, zaten o ''de''nin ayrı yazılmayışından anlamıştım bir ibnelik olduğunu...
alttan saatte 50 km ile geçen mikroskobik yazıya x400 zoom yapıldığında "abonelik bedeli haftalık 50 kontördür." ibaresini veren reklam.
bünyesinde virüs içeren mail zinciri başlığı.
uzun zaman sonra ekrana kafa atma isteğini bende uyandIrmI$ dangaLak rekLam. uLan her dakika da yayInLanmaz ki.