bugün

gerçek çayı içen ve diğerlerine siz çay değil şerbet içiyosunuz diye takılan insanlardır.
kilo vermeyi hiç istemeyen ve şeker hastası olamayan insandır. sadece şekersiz çay içmeyi seviyordur.
şeker hastasıdır.
bence ağzının tadını bilmiyor 3 küp şekerden aşağısı kesmez.
"şekersiz içmeye alışınca bir daha şekerliden tad alamıyorsun.." diye de ekler kendileri. ancak şuana kadar yanında bisküvi, kurabiye vs. yoksa ya da sizi içtiğiniz çaydan daha çok meşgul edecek hoş bi sohbet eşlik etmiyorsa o çaya, içmesi gerçekten zor..
ağzının tadını bilen ve şekerin gereksizliğinin farkında olan insandır.
karizma bir ses tonuyla , çayını getiren garsona ; şeker kullanmıyorum diyerek karizmasına karizma katabilme şansı vardır ancak hemen sonrasında " ee şekerlerin parasını çaydan düşeriz artık" esprisini yapıyorsa sıçtığının resmidir.
Cv hazırlarken belirtmesi gereken kişidir.
Sekersiz iciyorsun hepsi bu, vasif yuklemek niye bu kadar anlasilmaz.
şeker yerine limon kullananda var vesselam.
karne ile ekmek alındığı zamanların etkisi altındadır. çay ve şeker var hatta esmer şeker var. şeker katmamak neden?
dişlerine ve sağlığına önem veren insandır. o insan kızsa evlenirim.
şeker pahalı gençler. adam parasına kıyamamış.
En asil duyguların sahibi insandır. Mars'ta su bulmuş gibi triplenenleri değil tabii ki misal "ben şeker kullanmıyorum yeaa kaşığı alabilirsin" tipleri olanların gözüne 2 kesme küp şeker sokmak istiyorum.
Benimdir efenim. Yıllardır böyle içerim. Şeker nedir lan ıyk kus kus. Çayın orjinalliği kaçıyo be.
Facebook gibi internet sitelerini kullanmayan insanın mükemmel biri olduğunu nereden biliyorsunuz? Çaya şeker atmayan insana da aynı tepkiyi veriyorsunuz ya ondan dolayı face örneği verdim. Çaya şeker atmıyorum. Bu benim evlenilecek erkek ya da kadın olduğumu, sağlığıma önem verdiğimi göstermez. Bir çok rizeli arkadaşım çayın tadını almak için şeker atmazdı. Yoksa sağlıklarına falan hiç dikkat etmezlerdi.

Yani bir insan sırf çayına şeker atmıyor diye mükemmel biri ve evlenilecek biri oluyorsa sen yokluktasın demektir. Ver bana bir fotoğraf ve profil bilgilerini, sana hemen nefes alan çayına şeker atmayan bir kız ayarlayayım. Harbi diyorum la, çok yokluktasın, ayarlayacağım.
şeker hastası olan bireydir.
çayın gerçek tadını bilen insandır!
midesiz insandır.

bakın, beni yanlış tanımanızı istemem. son 3-4 yılda şekerle olan ilgisini büyük ölçüde kesmiş biriyim. öyle ki kolayı bile yarı yarıya sulandırarak içiyorum. yani şekerden o derece rahatsız oluyorum. ama arkadaş çay şekersiz gitmiyor be! tadı iğrenç lan bir kere! hele ki karnınız açsa ve kahvehane çayı içiyorsanız o mide burum burum buruşur. ajda bardakta çay üç kesme şeker, kupada çay 6 kesme şekerden aşağısıyla içilmiyor.
iki tipi vardır bunların. biri sırf sağda solda görüp artistlik olsun diye içer ki içmeyene sallar nasıl içiyorsunuz diye... nefret edilesidir. diğeri öyle seviyordur sana laf atmaz, çayı gelince sessizce kaşığını kenara koyar bi yudum alır. candır.
Bir bardak çaya 5 şeker atan adam iyidir. Şeker gibidir, zarar gelmez ondan.
ama bir kazan çayı şekersiz içen adam mı, bilemiyorum hiç tekin değil. Her şey beklenir ondan.
birde böyle daha güzel çayın tadını ozaman alıyorsun der bunlar. adamı zıvanadan çıkarırlar. zaten ben sana şeker olmak için yetişen pancarın tohumunu ...
çaydan şeker tadı alamaz.
gereksiz bi şekilde kendini över. bu vasıfla karşı cinse yürüme girişimi bile görülmüştür.
mesela ben...

çay, kahve, oralet gibi sıcak içeceklerden şekeri, yemekte de tuzu kestim. evet yine fazla kilom var ancak eskisi kadar rahatsızlık vermiyor artık.
genellikle "oha nasıl içiyorsun onu şekersiz" sorularına ve tepkilerine maruz kalan insandır. hele demli içiyorsa ortamda büyük tepki çeker.

benim o kişi. kendimden biliyorum. 7 yaşımdan beri (ilk çay içmeye başladığım günden beri yani) çayı hep şekersiz içtim. şekerli çayı ağzıma süremem bile, kusacak gibi oluyorum. 1 adet şeker tozu taneciği düşmüş bile olsa içine tadını hemen alırım ve içemem.

ayrıca kahveyi de şekersiz içerim. her türlüsünü. zaten şerbetli tatlı da pek sevip yemem. aşırı tatlı gelmişlerdir bana hep. sözlük vallaha tam şeker düşmanıyım ben. ama bitter çikolatanın hastasıyım o ayrı.

şeker hastası da değilim. çayın tadı, kokusu falan değişiyor sanki.. şekerli olunca.

şeker nedir hem ya. ne gereksiz bir maddedir o.