bugün

hayatımın en kötü gününde bir de bu geldi başıma. şimdi nasıl vakit geçireceğim bilemiyorum.
sözlük kuralları dışına çıkınca yönetim tarafından yeni kayıt yaptırmış üye pozisyonuna geri yollanmaktır. (tanıma bak be!)

formata aykırı entry'yi bastıra bastıra girip bir de modlara kafa tutunca bir kez başıma gelmiştir bu durum. biri gammazlamış da olabilir, bilmiyorum.
her genç yazarın başına gelen durum. dışlanmışlık hissi.

mecburi bir yalakalık yapma durumuna düşüyoruz maalesef moderatörlere karşı.

(bkz: yazar olayım artık)
Sözlüğe dışardan bakarsınız içeri giremezsiniz.öyle camdan içeriyi seyredersiniz.sanki hiç orada olmamışsınız gibi daha önce...içeridekiler sizi görmez izlediğinizi farketmezler.yasaklılığınız kaldırılsın diye beklersiniz... o süreyi yazarak yada sadece okuyarak geçirirsiniz.çok sıkılırsınız.
--spoiler--
bi mavi şerit gördüm sanki.
--spoiler--
az önce başa gelen durumdur. yıkmıştır. arkadaş şu entry geçmişine bi bakın derdiniz ne niye çaylak yaptınız?
hakkımda verilmiş hüküm, süresini bilmiyorum, temyiz hakkımda yok, suçum sevgilisi olan bir erkeği ayartıp kız arkadaşı ile arasını bozup bunu ballandıra ballandıra anlatan bayan yazara sürtük demem, aslında alkış tutmam gerekirdi bu kişiye tebrikler demem lazımdı, sol taraftaki başlıklara baktığımda böylesine elit bir sözlükte ne kadar ahlaksız bir adam olduğumu gördüm herkesten özür diliyorum.
Hic bir sey ama hic bir sey bunun yerini tutmuyor

Bu yalnizlik, sessizlik
selam sadik yarim, selam caylakligim..
2-3 gün önce düştüğüm durumdur. Poor me.
çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. uyarısını defalarca görmek demektir, söz zallcığım bir daha öyle kötü kötü entryler girmeyeceğim hadi ama ya diyip diyip durmaktır çaylak olmak.
insanı ölmüş olabileceği paranoyasına sürükler. yazıyorum yazıyorum kimse duymuyor sesimi, kimse yazdıklarımı okumuyor, bir şeyler yapıyorsun ama beşerileri içindeki görünmeyen bir ruh gibisin. sevmedim bu işi ruhuma beden ver artık zall.
bir derdim var butonunu sıkça kullanıp moderetörleri bezdirendir.
yaşarken ölü olmaktır. yine bir gs. zaferi, yine kıskançlık içinde tahrik eden angry birdler ve yine bana hüsran yine bana çaylak var a dostlar. bir yıldır tatmıyordum bu acıyı, bu ikinci vurgun, ezik hüsran, soğuk odalarda ışıksızım, katıksızım kadınsızım. 517 karma, sözlük idol neye yarar, yine bana hasret yine bana çaylak var. oh shit.
uludağ sözlükte daha önce 3 ayrı hesap alıp.2 senedir yazarlık yapmışken ilk kez başıma gelendir. niye böyle yapıyorsunuz dostlar.

(bkz: gelin canlar dost olalım).
Zilyon tane entry girdim ama hala vakıf olduğum illet ettiren durum.
iki yıl oldu yazar olalı bugün itibariyle ilk kez başıma geldi. ne yaptım ki acaba. sözlük yazarları için çok zor durumdur efendim. alın yine beni aranıza, valla uslu duracağım söz.
çoğunlukla, bir ceza almış yazardır efendim, yapilan hataya göre 5-10 günlük çaylaklık cezası alırsınız...
troller'e daha geniş alan bırakmak içinde düşürülmüş olabilir.
Benimde dahil olduğum olay. Haklısın moderatör kardeş yaptık bi mallık.
alakalı alakasız herşeye yazmaya çalışan çömez tanesi..
9. nesil yazarız kardeş geçen gün sözlüğe bir gireyim dedim bir baktım çaylak yazıyor. hassiktir dedim kapatıp tekrar açtım (türk mühendisliği harikası) bir baktım sonuç aynı. e tabi dedim yazdıklarım anlaşılmıyor (egoist karakterin dışa vurumu), çağıma ayak uyduramadım dedim. sonra düşündüm. vardır herhalde bir eksiklik dedim. aslında bir yandan sevindim de. benim gibi bir troll çaylak yapıldıysa demek ki sözlükte boş arkadaşların sayısı azalmıştır dedim (kendimi de kattım alınmayın orc lar). az önce yine bir sözlüğe bakim dedim. bir bakmışım yazar olmuşum tekrardan. işte türkiyedeki yazarların durumu böyledir dedim. bir çaylak bir profesyonel, bir hain, bir kahraman. son olarak bunlar hep seks diyerek yazımı noktalıyorum. yazmasam içimde kalırdı.
Çok sıkıcı bir durumdur. Şahsen bol bol olduğumdur.
sevgilinin ilişkimize biraz ara verelim demesi gibi bişeydir. kahreder ve şaşırtır.
hangi sözlükte olduğuna bağlı olarak sıkıntı süresi değişik olan durumdur.
Ortalama dört gün süren boktan zamandır.