bugün

yazar olma sürecinin ilk basamağında olmaktır. bazı durumlarda ise, ceza olarak karşımıza çıkan durumdur.
10 günlük ağır cezadan sonra ellerin titreyerek girmesine sebep olan hede..
abartılacak bir şey değil isteyen herkes olabilir. verilen ceza ağır değil zaten, on gün yazmazsan bir kaybın olmuyor. çaylaklıktan çıktıktan sonra el neden titrer bilemedim.

bu arada en kötü sansür de otosansürdür ki hiç kendinizi kasmayın politically correct için.
şu anda içinde bulunduğum durum.
Bu durumdan kurtulmak için sözlük yazarlarından tavsiyeler beklenmektedir.
Çaylak;üniversitenin ilk yılında çömez muamelesi yapılmasindan daha hallice bir durum. Zamanla alışıyorsun.
tam 1 ay içersinde geri döndüğüm durumdur. trolün biri çok bastı damarıma ama.
ekşi sözlükte yıllarca süren yazarlık öncesi durumdur. uludağ sözlükte daha kısa süreli olduğu bilinir.
sözlükte yazar olmadan evvel uygulanan durumdur. tam olarak içinde olmak sıkıcı, insan yazıp paylaşmak, katılmak istiyor.
şaka maka nasıl canım sıkılıyor şu an anlatamam.
sana bu satırları yer altından yazıyorum sevgilim... ( yok lan ne sevgilisi )

okuyorum şimdi, çaylak olunca arkandan fake hesaplarla gelip nickaltına yazı yazıyorlar.
ibnenin evladı 10 gündür yoktu evliyasını siktiğim.
bıdı bıdı ediyor. ayda yılda bir çaylak olduğumdan bahsetmiş.
bre amın feryadı, daha yazar olduğun gün sayısı 20 gün değil.
(bkz: sizin yazarlığınız kadar benim çaylaklığım var)
ekle buna 10 gün daha, unuttuklarımı da saymıyorum yavşak.

ayrıca sen benim ayda yılda bir çaylak olduğumu nereden biliyorsun göt, senin sözlüğe geldiğin 1 ay olmadı şerefini siktiğim!

işte bunlar çaylakken söylenmemesi gereken söylemler elbette, küfürü az kısmam söylendi ama kısamıyorum. kısınca etrafımdakileri duyamıyorum sanki. küçük bir ayrıntı takılmayınız diyorlar.
bilmezler ki hayat küçük ayrıntılarda gizlidir. *
üniversite yurduna ilk geldiği anda karşılaştığı tavırlarla kendisine çaylak olduğunu his ettirilen insanın, sosyal medya dilinde yazar olamamış, yazar adayı halidir.
Bursada yaşadığım hayata benziyor. Varım, görüyorum, hissediyorum, konuşuyorum ama kimse siklemiyor. Siklenmemek ne demek görüklede öğrendim. O yüzden sözlüğün siklememesi koymuyor.
varlıkla yokluk arası bir halde bulunarak sözlükte fikir beyan edilecek günü bekleme ertesinde yazar adaylarının geçici bir süre ile içinde oldukları durumdur. beklemedeyiz.
Su an çaylağım yazdıklarımı kimse görmüyor bu çok kötü bir durum, ama azimliyim bende yazar olacağım ve gün gelecek bu yazdığımı güzel bir tebessümle okuyacağım.
iğrenç bir durumdur. bu nedir ya. bildiğin her sayfanın üstünde böyle (bkz: sıçtın mavisi) bir renk. tövbe tövbe.
(bkz: men dakka dukka)
hayatta her şeyin karşılığının olduğunun göstergesidir. çabuk bitmesi dileği ile.
uludağ sözlükte ki gibi bir yerde, kemalist çoğunluk ve arkasında ki moderasyonla daha güçlenen tarafgirlik ve o nun kaşısında başa gelen yazar durumu. çaylak olan yazar ya der: ben hatalıydım bu sözlük te bu moda ya bir bütün olacağım kendi ideolojim ile yada işe yarar bir parça olup bu kırık dökük kemalist çarka katılacaktım der. amma doğru olan çaylak hatta silik olmayı göze alıp yazmaktır.
uludağ sözlükte acemi birliğinde olmaktır.
yazar alımı uygulamasında yapılması gereken bir aktivitedir. umarım uzun sürmez.
3. kez başına gelip silik yemeyen tek yazarım heralde.
ben yazıyorum ben okuyorum bu durum bana yıllar öncesini hatırlatıyor ne olacak bu fenerin hali gibi bir durum bu.
çaylak olmak devamlı imla kurallarına uymanız için sizi taciz eden bir olaydır.
entry girerken kasmak ve yazar olmak için can atmak gibi bir şey.
15 gün izin ile çaylak olmanın verdiği burukluk giderilir.

bu süre zarfında başka sözlükler de zaman geçirilir. akıllı yazar tek sözlükle yetinmez.
ilk defa başıma gelen uludağ sözlük cezasıdır. Kendin çalıp moderatörlerin oynadığını söylerler. Yazdıklarını moderatörlerden başkasının görmediğide rivayetler arasındadır. Silik ışığı yanınca sil denilen entry' imi siliyorum, rötuşla dediklerini rötuşluyorum, adeta sustalı maymuna çeviriyor bu ceza insanı. insan cezalıyken veya cezaevindeyken düşünmeye çok vakti oluyor yeğen. * . Burdan moderatörlere seslenmek istiyorum. Nasıl eğleniyor muyuz?
bazen gurur verici nitelikte olabilir çaylaklık durumuna düşmek. zira, düşünceleriniz sebebi ile çaylaklaştırılıyor iseniz eğer, doğru yolda olduğunuza ilişkin sizi daha da teşvik edebilir.
canın saolsun sözlük. iki gram zevkimiz vardı onuda aldın elimizden.