bugün

şuan içiyorsa hoşbeş'imi alıp bir bardakta bana koymasını rica edeceğim kızdır.
son dönemlerde vuku bulan çay edebiyatı sayesinde tercih edilen ve değeri artan kız imajıdır.
ice tea icmesinde ne icerse icsin bence. o nedir oyle arkadas. kendimi caya ihanet ediyormus gibi hissediyorum. cay onemli.
ağzının tadını bilen kızdır. çay midenin asil bir gıdasıdır efendim. bırakınız yapsınlar bırakınız içsinler..
getirirsiniz iki çay, birini alırsınız diğerini de kıza verirsiniz ve başlar anlatmaya...
samimi kızdır. hatta çaylar geldiğinde şekerinizi atar, hanım hanımcık karıştırır öyle verir. iyidir.
şiir sokakta kızıdır.

her ne sikimin kızıysa da sevilmez. yani normalde sevilir de şiir bulaşınca samimi gelmiyorlar.
geçen gün dalga geçilen kız olmuştur. gençlerimiz kafayı yediğinden dolayı ''çay ne yeaa, ben her gün şişenin dibine vuruyorum. kafalar fişşşeeek.'' gibi cümleler kurduklarında kendilerini çok cool sanıyorlar. malesef öyle bir dünya yok. çay olmazsa olmazdır, günde 3 demlik tüketilmesi farzdır.

not: alkol de candır arkadaşlar ama buradaki serzeniş çayı küçümseyenleredir. yapmayın, etmeyin pls.
ağzı çay kokan kızdır.

(bkz: hay ağzını sikim senin)
Devlet bahçeliyle hoş vakit geçirebilicek kız türü.
türkiye nüfusunun yüzde 90 ı çay içtiğine göre çok kalitesiz bir ülke olduğumuzu iddia eden önermedir.
doğuda evde kalmış kızdır. alır önüne bir demlik çayı geçer pencere önüne geleni geçeni izler.
veya
müptezel kızdır. çaya bağımlıdır.
çayı demleyen kendisiyse yorulmuştur, dinlenen kızdır.

afiyet olsun.
Sadece bugün demlik demlik cay içmiş bi kız olarak konuşuyorum ; laf etmeyin len bize ! Çay bu çay tartışması bile olmaz. Rahatlatır, yorgunluğunu alir, siagarana eslik eder, hele yorgunluk cayiysa derin bi oooh cektirir insana.
çay içen kızdır. Seviyordur demlemiştir içiyordur. Hatta kaçak bile içiyor olabilir. (bkz: kaçak çay içen kız
Benimdir. Demliğin dibini görüyorum çok da memnunum.
Ülkücüdür,asenadır.
yemekten sonra önce çayla mideyi ısıtan, sonra zift gibi kahveyi gömen kızdır. yanaklarından öpüyoruz.
candır can.
Hakiki kızdır.
an itibariyle ülkücü ve köylü olduğumu öğrenmeme sebep olan durumum.
Çay içmekle hakiki kız olunmuyor. Çay da normal bir sıcak içecektir.
Snajper adlı yazarın köylü olduğu gerçeğidir.
Evlenilir.
çay içiyordur ve kızdır.

allahım sana geliyorum.