bugün

yedek batarya.
(bkz: Ortada kalan başlıklar)
Cüzdan, makyaj malzemesi, telefon
Yemeğe gidiyorsam ağız çalkalama suyum.
bir çantam yok.
anlık bakarak yazıyorum..

cüzdan
su
ıslak mendil
not defteri
tükenmez kalem
kuru peçete
telefon kabı
dosya
el kremi
kulaklık
kimlik
bozuk para
çakı
biber gazı
kırık bir kalem.* * *
Ders notları ve geçmişten kalan ÖSYM kalemleri.
Cüzdan,anahtarlık,kılıflarım,kitap, küçük cüzdan gibi bir çanta bazı eşyalar onun içinde,ilaçlarım,el kremi.
çantam yok. cüzdanım var. para ve kart dışında özel bölmede kondom var o kadar.
(bkz: yeşil elma)
cüzdanım, anahtarlarım, şarj aletim, parfümüm, cilt temizleme mendilim, tırnak makasım, kitaplarım, selpağım, kulaklıklarım, el kremim, ilaçlarım, isviçre çakım.
Az önce yerleştirdim,
Cüzdan,
Anahtar,
Peçete.
Tabletim,
Kitabım,
Bozuk para cüzdanı,
Göz kalemi, .
Muhakkak ki çer çöp. Akmayacak kokmayacak her şeyi çantama atarım. Peçete, sigara paketleri vs. Masada bırakmayı sevmem ben. Müsait yerde düdüüüt, çöp arabası gibi 2 dakika filan yolu kapatıyorum çöp döküyorum çöp tenekesine.

Onun dışında şu an, parfüm, yara bandı, saç spreyi, az bi' kağıt bozuk para, ama gıcır ha, anahtar, not defteri ve dolmakalem, sigara ve puro, puro kesici, mecburen küçük bir humidor, bir de jelibon melibon olur, kimle karşılaşsam al derim yersin. Ayıcıklı jelibon var du' bakalım kime vereceğim?

Herkese bir şeyler ikram etmezsem kalbim kurur.
Powerbank... Kulaklık... Ivız zıvir bunların kabloları.

Depremzede veya Karton toplayan çocuklara vermek için bir kac tane çikilatalı gofret.
Tornavida yankeski pense buji anahtarı.
parfüm,deodorant, kolonya,cüzdan,güneş gözlüğü,kulaklık,makyaj çantası,toka,anahtar,kitap,sakız,ıslak mendil, selpak,maske,diş fırçası.bazen ekstra şeyler de oluyor. çantamla bir yerde mahsur kalsam hijyen sorunu çekmem ama açlıktan ölürüm dfkjghfkj.
üniversite zamanlarında kitap a4'ler kalem roman ve ders notları .
ayrıca tütün sarma makinesi, 100 gram tütün, termos, fındık, bisküvi, gofret, su, kulaklık, yedek elbise,diş macunu,diş fırçası,bazen de şemsiye havanın durumuna göre.

sormazlar mı şimdi deprem çantası mı aq.

fakirsen hayat bomboş yere yaşıyoruz dedirtiyormuş.
evden çıkarken sırt çantama:
dizüstü ve şarjı, fare, kulaklık, banka şifrematikleri, yedek tükenmez, kartvizit, yedek pil, minik bir çakı, telefon şarjı kablosu, imza sürküleri, kaşeler, vergi levhası, power bank, mobil modem, ilaçlar, temiz a4 kağıt, peçete, ıslak mendil, yedek maske, ev ve araba anahtarı ve kredi kartları

koyuyorum.