bugün

Benzer bir başlık açıldıysa bilenler yönlendirsin.

Sistemi ile zaman zaman ileri seviyeye çıkab, bazen durgunlaşan bazen coşan bazen ise tamamen rutine bağlayan makineyi izleme keyfidir. Tavsiye edilir.
Telefonumu yanlışlıkla montumun cebinde unuttuğumda yaptığımdır. Eski telefonlar taş gibiydi. Not: kuruttum ve sorunsuz çalışmıştı.
http://www.camasirmakinesiizle.com

Bu da benden size kıyak.
(bkz: otizmli amk)
Otizm belirtisidir doktora görünün.
Babaannemlerin makinesi tamirden dönünce ailece izlemiştik. Çamaşır makinesi evin içinde gezmeye başlayınca babaannem dedeme tut makineyi kaçıyor diye bağırmıştı. Çok komikti ya. (bkz: canım ailem)
Herkesin başına gelen bir durum sanırım bu. Önce çamaşır makinesinin önünde çömelirsiniz, daha sonra izlemekten kendinizi alamazsınız. Hele o makinede çok az kirli eşya varsa izlemesi daha zevkli olur. ilk beş-on dakika seyredilir sonra da "napıyorum lan ben?!" Diyip kalkılır oradan. Bazı makinelerde ışık falan var onları izlemek daha zevkli. Bir manyaklık işte. Evet.
Otomatik çamaşır makinesi 90 li yıllarda yaygınlaştığında itiraf edin siz de izlediniz. Done döne nasıl yikiyor vs diye. Hala bakmaya devam ediyorsaniz ne yazık ki otizm belirtisi olabilir.
Üstten doldurmalı makineye sahip kişilerin mahrum olduğu keyiftir.
Ara sıra komşulara gidip izlenebilir, beyaz çorapla pembe tişörtün yaşadığı aşk...
insanı hipnoz ediyor resmen. Az evvel banyoya gittim baktım makina bembeyaz olmuş köpükten, resmen izlemeye koyuldum sdjgkdj. O an bir yerden leğen bulsam oturup kalan çamaşırları yıkardım sanırım. insanın canı çamaşır yıkamak çeker mi be?
Çamaşırlarınızın, Sola doğru, durur ve sonra sağa doğru döndürülüşünü izlemektir.

En heyecanlı kısmı durulama ve sıkma kısmıdır.*
Kedimin yaptığı eylem.
Otizm belirtisi olabilir çocuklarda. Büyükleri bilemem işsizlik ten olabilir belki.

Otizm li çocuklar dönen şeylere ilgi duyar. Sürekli aynı hareketleri yapar. Belirtilerden biri de budur. Oturup dönen bir makinaya saatlerce bakabilir.
Ben 33 yaşında hala izliyorum lan otizmle ne alakası var.
Otizm hastalığı olan bir akrabamızın oğlunda gördüm bunu.
Sabahtan akşama kadar makinenin hareket edişini izlermiş.
Şifalar diliyorum.
Merdane ile çamaşır sıkılan makineler döneminde çok izlerdim o çamaşırları sıkmasını annemin ama korkumdan yardım etmeye yanaşmazdım. O yıllarda çok çıkardı saçını makinenin merdanesine kaptıran insanların haberleri çünkü. .
güncel Önemli Başlıklar