bugün

bazılarının özgürlük anlayışı sadece gezici çadırlarda -manita-larla oynaşmaktan, sahilde rakı şişelerinin dibini görmekten ibaretmiş. anlıyorum ortam çocuğusun, ilericisin, laiksin lakin son kadehi içmeyecektin yoldaş
astral seyahat'a çıkartır gibi olan,yavaş yavaş kafayla birlikte dünyanın da güzel görülmesini sağlatan hoş bir durum.
2 bira kafası.
Durumumdur. Her zaman olmuyor bu keyif hali. Kahve biraz bozsa da idare ederiz.
şu an olmak istediğim.
En güzel sarhoşluk hali. Bayılıyorum buna. Bide güzel şarkılar eşlik ederse tadından yenmiyor.

Edit: yan yatıca daha güzel.
en güzel haldir işte. ne yapacaksın sarhoş olup.
En kıyak haldir.
Ne bir tık eksik ne bir tık fazla. Tam orada bırakacaksın.
Harika bir durumdur ve o an yaptıklarından sorumlu değilsindir gibi gelir sana herşeyi rahatça söylersin, rahat davranırsın ama biraz daha içmeye devam edersen sarhoş olmuşsun demektir kolay gelsin.
Şu an olduğumdur. Öyle güzel bi his ki anlatamam. Resmen güzelsiniz. Her türlü güzelsiniz.. ruhunuz güzel huyunuz güzel suyunuz güzel. Olun efendim Çakırkeyf olun.
i düşer. yamulmuyosam.

(bkz: çakırkeyf)
sebesizce gülme tutar.
Keşke hayatı sürekli bu kafayla yaşasak.
Ayıklık ile sarhoş olma arasında dünyanın keyfinin en çok çıkarıldığı seviye.
Aç karnına iki tane Efes içtiğim ve şuan bulunduğum kafadır.fazlasina gerek yok cidden alkolün belli başlı bir kafası var fazlası baş ağrıtıyor en güzeli çakır keyif.
Severim o halimi , maksimum kaldığım hal odur . Güzel bir kafam ve benliğim.
alkolün en güzel, en tatlı hali. bilinciniz yerindedir sadece denge problemi vardır hareket ettikçe çakırkeyif olma hali daha da artar. sebepsizce bir mutlu olma her şeyi boş verme hissi gelir.

1 extrayla ya da 2 normal birayla çakırkeyif olduğum günleri özlüyorum. bünyeniz alkole alıştı mı mümkün olmuyor artık malesef.
Uyumayq karşı konulabilse, biriyle sohbet edilse en mükemmel sohbet olacağı sanılan hâl.

Kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. Acaba sarhoş mu oldum?
Şuan içinde bulunduğum durum.
Arkadaşlar bu sigaranın küllerini içkiye atınca cidden kafa yapıyor mu? Yapıyorsa deneyeyim bu dünya ayık yaşanmıyor.
şu an içinde bulunduğum durumdur. mis gibi bir uyku öncesi keyifli bir gece daha... yarın sabah mı?

(bkz: bi daha içmiycem)
Bu fiyatlara ancak bu kadar olur zaten. Yabıştıııır.