bugün

enteresan bir instagram hesabı.
inanmazsın anlarım da dalga geçmek ayıp yahu. hatta dalgayıda aştı ve ciddi bi şekilde takipçileri var. aklım almıyor! Allah ıslah etsin.
yeni gördüm bir instagram hesabı. hey allahım insanı böyle insanların varlığını bilmek bile ürkütüyor.

dini değerlerle bu denli dalga geçebileni görmemiştim, yaptığı en başta dini değerlere saygısızlık, kimse inan diye boynuna yapışmaz sanmıyorum yani, böyle insanlardan korkun ay tövbe ya hem de böylesine mübarek zamanlarda..

genelde insanlar küfür falan etmiş, saçma yani böylesine yoldan çıkmış birine, ağzını bozduğuna değmez.

ne yaptığını merak edenler olacaktır, kuran ı kerim e bastığı bir foto falan paylaşmış, daha saçma sapan birkaç foto daha, fotoları görmek beynime kan sıçrattığından atamicim kusura bakmayın.
Hesabi herkes sikayet etse kapanirdi diye dusunuyorum sadece kufur ediyorlar.
(bkz: ilgi orospusu)
değişik birisi.
Hesaba şöyle bir göz gezdirdim de. Daha doğrusu hesaplarına diyelim. Bunlar ailecek hasta amk. Tamam inanmayabilirsin ama bu denli saygısızlıklar kabul edilemez amk. Kısaca bu geri zekalı kendi ayağına sıkmıştır. Bunu yaşatmaz..
görsel
Dayağa bazen hiç karşı değilim.
ruh hastası kişi.

rüyama girmese bari, kâbusum olur alimallah.
Hala polis bulamıyor mu falan diyorlar. Muhtemelen yurtdışında yaşayan biri.
Ruh hastası bi pislik. Paylaşimlarınin altina yorum yapmayin diye bin kere denilmesine ragmen bizim laf anlamaz insanimiz yoruma boguyorlar spamlar bosa düşüyor.

Ulan şikayet et çık ne sayfaya destek atıyosun.