bugün

özellikle gecenin körü yenme ihtiyacı duyulan paha biçilmez yiyecek.
% 70 bitter çikolatamdır...
hiç bi zaman olmayan çikolatadır. çünkü evde bir yerlerde çikolata olduğunu bilip onu yemezsem rahat uyumam herhalde. yada aldığım çikolatalar hep bitmiştir. öyle yastık altı çikolata bırakmak sabır işi.
bir daha alırım mantığıyla normal bir günde tüketilen, doğal olarak zor günlerde yanınızda olamayan çikolatadır .
babaannenin evinde konsol dolaptaki çikolatadır. biraz dolap kokusu almıştır. ama yenilesidir.
her ne kadar zor günler için saklansa da diğer aile bireyleri tarafından zor gün demeden mideye indirilen yiyecektir.
Eve küçük bir çocuğu olan misafir geldiğinde anne tarafından hiç acımadan , benim çocuğum kendine saklıyordu bunu denmeden misafir çocuğuna hunharca verilen çikolatadır.
insan canlısının şeker düşme anında kullanmak üzere bulundurduğu çikolata parçasıdır.
nasıl saklandığını anlayamadığım şey. çantanın gizli gözünde, çekmece de yada kitaplığında duran bir çikolata var ve yemeden duracaksın. en fazla 6 saat veriyorum kendime. yerim.
Sütlü findikli çikolaysa eger saklanilamayan, hemen yenilen çikolatadir.
Masanın çekmecesinde duran açılmamış pakettir. En kıymetlidir. Arada bir çıkarılıp "kıymetlimmm" diye sevilir. Evet,son kısmı abartıydı.
maksimum on dakika saklanabilen çikolatadır.
kendime ait zor günler için saklanan bir çikolatam hiçbir zaman olmayacaktır ne yazık ki.
Çünkü nereye saklarsam saklayayım o çikolata bir baba abla ya da yeğen tarafından bulunup anında tüketilecek ve ben zor günümde ortada kalacağım.
uzun süre saklanmamalıdır.

yurtdışından getirdiğim çikolatayı uzun çok uzun bi süre sonra sahibine ulaştırdığımda çikolatayı açtığında kurtlandığını farketmiştik birlikte. o an rezil olduğumun resmiydi.
depresyonun kokusunu aldığımda komodin çekmecemde zulalayacağım * çikolatadır. Mp3'ümdeki duygusal şarkıların yanında katıktır.
yeni bir sözlük akımıdır. hayır anlamıyorum bir çikolataya neden bu kadar anlam yüklenir. çikolata dediğin; markete gidip alınır, yenir. tamam güzeldir ama 70'li yılların acıtasyonuna bağlamak anlamsızdır.
yirim.bundan daha zor gün olmaz.kafayı yiyecem sözlük.oynatmama az kaldı.
şuan çantamda duran ve yiyemediğim, bağımlılık yaratan maddedir. yarın sınavdan önce yiyeceğim inşallah.
zor günler için saklanan siğara gibidir.
kadın eylemi, kıyıda köşede her zaman bir zulası vardır.
saklanamayan çikolatadır. zira öyle bir eylemi gerçekleştirebilseydim şuan tatlı krizinden, tatlı krizine girmeyecektim. çikolataya ihtiyacım var sözlük.
ultra fıstıklı Ülker'dir.Basta testestoran olmak üzere bir çok hormonu zıplatan sağlam zuladır.
aslında saklanmaması gereken çikolatadır. canın çektiyse kalk, al, gel ve ye. bu kadar basit.

hem böylece çikolatanın kalorisi de yakılır belki.