bugün

Zokora'nın milliyet gazetesi haberine göre türkiye'den ayrılmaya karar vermesidir. sebep olarak da emre'nin sarf ettiği ırkçı sözlerden çok etkilenip sarsılması gösterilmiş. vay arkadaş, ne tuhaf psikoloji imiş sendeki! emrenin söylediği sözleri onaylamıyorum. Ama zokora'nın aşağı kalır yanı var sanki. sen o adamı öldürmeye kasteder biçimde tekmele, hakem seni yalasın, sadri şener soyunma odasına inip olay çıkarsın, yumruklaşmaya kalksın, bağlandığı tv programlarında "siz bizim kaybetmemize sevinmişsinizdeaaarr küstüm telefonu yüzünüze kapatıyorum taaammmı?" tavrı sergilesin, "küstüm fenerbahçe bizi onca çirkefliğimize rağmen mağlup edebildi istifa ediyorum taaammı" diye ağlasın, sonra zokora da çıkıp ben de küstüm gidiyorum ülkenizden taammııı" desin. bunlarda tribal enfeksiyon epey yaygınlaşmış. neyse efendim, güle güle yolunuz açık olsun.

http://spor.milliyet.com.....2012/1538124/default.htm
sezon sonu gerçekleşecek olay.

ırkçılık yapıldı bana o yüzden ayrılmak istiyorum dediyse, o nasıl iş lan dedirtir.

ulan bana o maç görüntülerini bulduracaklar, sahanın ortasında Emre ile sarılıp barıştıkları görüntüler, maç sonunda sarılıp barıştıkları görüntüler.

bu adam gitmek istiyor, çünkü ts'den sıkıldı, çünkü ts'nin büyük takım olmadığını biliyor olamayacağını da biliyor. Parasını aldı, tatilini yaptı gidiyor. Tek sebep bu. Gitmek için bir sebep de bulmalıydı, duygu sömürüsü yapmaya başladı ırkçılık diyerek.
psikolojisini bozan şey süttür. Evet zokora evine yakın bir ilköğretim okulu önünden geçerken kendisine ikram edilen "okul sütü, akıl küpü"nden yudumlamış ve akşamında da maça çıkmıştır. dolayısıyla sütün laktoz etkisi zokoranın güçlü bünyesine zarar vermiş ve sahadaki topları da karıştırmasına, emrenin toplarına vole çakmasına sebep olmuştur.
konu türkiye devletinin ihale sistemindeki bozukluğa kadar dayanır. ama ben daha fazla dayanamayacağım...
emre den etkilendiği için değil, basının emre ve ırkçılığa destek vermesinden dolayı gitmek istemiştir.
sadriyi de yanında götürecekse neden olmasındır.
hislendirmiştir.

(bkz: nereye amk daha emre yi öldürecektik)
ağlak bir başkana sahip trabzonspor'dan ayrılmak istemesi normaldir tabiki bunun yerine bahane bulmuş kendisine. giderse gitsin lan.
gülünç bir eylem.
ispanya'da millet sahaya muz atıyor, hatta kendi takımının siyahi oyuncusuna sataşıyor.
italya'da, lazio maçlarında manfredini'nin adı söylenince herkes onu yuhalıyor, seedorf'a kara köpek diyorlar ve buna gülüyorlar.
Sen gel burada kahrolası zenciden dünya kadar polemik konusu yarat. Vay amk.
kadıköy de bir maça çıkmadan gitmesini istemediğim futbolcudur zokora...

kadıköy deki bir maçta emre nin adama nasıl tekme atılacağını göstermesi gerekir şu topçuya. öyle gitsin.
üzmüştür... ağlamaktan kasıklarım ağrıdı yeminle...

siktirsin gitsin amın feryadı.
isabet olmuştur. daha insancıl bir futbola ortam hazırlar en azından. gerçi o tekmenin aynısını yedirmek lazım.
ispanya'da ve italya'da yıllarca yaşayan yazarların varlığını bize gösteren olaydır. ulan biz türk'üz türk hani var ya 3 kıtada hüküm süren, adaletleriyle dünyaya nam salan, onlardan bahsediyorum. sen ülkende ırkçılık olmasını yakıştırabilirsin ama ben yakıştıramıyorum ve bir insanın bak insan diyorum, renginden ötürü dışlanmasını hazmedemiyorum.
cani gitmek isteyipde irkciligi bahane etmistir.
kendisi o attıgı insanlık dışı tekmeden sonra gözümde insan bile olmadıgı için nereye defolup giderse gitsin. o maç sonrası emreyle sarılıp sonra ts li yöneticilerin baskısıyla açıklama yapan birinin ne kadar doğru söyledigini de düşünsün herkes bunu düşünemiyorsa o attıgı tekmeyi göz önüne getirsin herkes ozaman görür zokoranın adam olmadıgını.
zokora'nın trabzonspor'u da harcadığını gösteren hadisedir..demekki adam trabzonspor'u gözden çıkarmış o maçta ve o yüzden emre'ye saldırmış..

zaten fenerbahçe'nin 2 golü de o'nun zamanlama hatasından ve kendi adamını kaçırmasından geldi..
emrenin kasığına savurduğu tekmeyi gördükten sonra siktirsin gitsindir.
ırkçı, tescilli şikeciler yüzündendir. ama o son tekmesiyle gönüllere taht kurmuştur. biraz daha sert olaydı daha güzel olurdu ama.
ayrılırken havaalanında emre belözoğlu tarafından çiçeklerle uğurlanıp sonuçlanacak olan istek.
çok bile durdu.
ayrılmasına gerek yoktur. malum şikeci ve ırkçı takım, kuvvetli ihtimalle önümüzdeki sezon alt kümede mücadele edecektir.
fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış. zokora sanki türk futbolu için vazgeçilmez bir değerdir de oturup karalar bağlayacaktık. attığı tekme ile haklıyken haksız duruma düşmüştür. trabzonspor taraftarı siyah naylon poşetleri kullanarak futbolcularını daha da rezil bir duruma düşürmüş gururunu rencide etmiş kaş yapayım derken göz çıkarmışlardır. olayın vuku bulduğu saatin 12 yi henüz geçmediği düşünülürse trabzonspor taraftarının hoş görülmesi gereken olaydır aslında.
gerçekleşmesini istemediğim durumdur.
1 sezon daha kalsın. onunla bu takımın hesabı var kadıköy'de. belki de bu yüzden kaçıyor kim bilir.
tühh ne yapıcaz şimdi. türkiye müthiş bir futbolcuyu daha elinden kaçırıyor.

ulan evlat olsan sevilmezsin kara kalleş seni, çokta şeyimizdesin zaten. defol git tabi yemiyo dimi daha fazla kalmak.

ona tavsiyem alsın o kankası olan eboe yi de beraber defolup gitsinler ve ülkemizii daha fazla kirletmesinler.