1. 1.
  uğur tur, eylül öztürk ve birol bali'nin yaptıkları seyahatlerin genel adına verilecek isim. sanırım biletall sponsorluğunda. gezmeyi görmeyi seven insanlar takip etmeli bence. rotaları da gayet güzel. bursa'dan tutun trabzon'a kadar birçok yeri gezecekler. haliyle bir sürü foto ve video da paylaşırlar herhalde.

  https://www.instagram.com/balibey/
  https://www.instagram.com/eyluloztrk/
  https://www.instagram.com/ugur_tur/
  2 -2 ... don dale
 2. 2.
  eylül'ü zaten severek takip ediyordum. takip edilesi bir çalışma olmuş. merakla beklemekteyiz efendim. ilk durak neresi acaba?
  ... pardon ama
 3. 3.
  insanın gezdikçe gezesi geliyor zaten bir kere başladın mı. tatile daha çok var. mecbur bu arkadaşların paylaşımlarına bakıp nefsimizi körelteceğiz bir nebze de olsa artık.
  ... banaverinbana
 4. 4.
  biletall güzel işler yapıyor. zaten ben de oradan alıyorum bilet alacaksam. keşke bana da haber verselerdi. ben de gezerdim. sadece bileti versinler yeter.
  ... simit experi
 5. 5.
  kim geziyor bilmiyorum ama güzel iş olmuş. sözlüğe girişte fotoları görünce içim açıldı resmen.
  ... kaplan vezir
 6. 6.
  kıskandım resmen. keşkem biletall bana da sponsor olsa da ben de gezsam. o kadar bilet alıyoruz siteden. yapın bir güzellik.
  ... zemzem kolasi
 7. 7.
  zirvede gezmek de güzel, ama yamaçta gezmek daha güzel bence. ben çayır çimen veriyorum. biletall bana oralardan bilet yollasın.
  ... teodor
 8. 8.
  insanı kelimenin tam anlamıyla kıskandıran bir çalışma olmuş. ama bizim tatiller yaza geliyor. kar kış göremeyeceğiz, bari paylaşılan fotolara bakalım.
  -4 ... tom thanks
 9. 9.
  memleketimi görme fırsatı da buldum fotolarda sözlüğe girmeden önce. çocukluğum geçmiş, boru değil. ulan özledim be. gidecek fırsat oluşturmak lazım tez zamanda.
  -1 ... salyangoz necmi
 10. 10.
  Ooo biletall reklam yapmaya gelmiş sözlüğe.
  Arkdşlr iyi oldu zirveye geldiğiniz, yalnızken çok canım sıkılıyordu.
  2 ... bir kucuk sanssizlik meselesi