saadet partisi gençlik kollarının düzenlediği bir kampanya...

görsel

ya ben şimdi bir şey söyliycem, ama iyi niyetli müslümanları üzmek de istemiyorum. sadece bu kampanya ile ilgili şu kadar söyleyeyim:

- ya arkadaşım, güldürmeyin adamı ya!
devlet kontrolünde * yapılmayan zina şu anda zaten suçtur. daha ne lan? çükümüzü mü keseceksiniz şakirtler? sohbette yediğiniz pilava mı katacaksınız?
yazım kurallarından habersiz bir kampanya olsa gerek, yanlış yazmak da artık suç sayılmalıdır.
zina evliler için suçtur ve hukuki sonuçlar doğurur, tabii yakalanırsa. zina en temel boşanma sebeplerinden birisidir, çocuk varsa velayetini de genellikle de alamaz.
milletin cükünün, kukusunun bekçiligi size mi kalmış yanlış oldugunu düşünüyorsan yapmazsın.
saadet partisi gençlik kollarının isteği.ancak girilere bakılacak olursa şu memlekette müslüman yok arkadaş ? yani müslümansan da kimliğini gizleme tamam müslümanlık sosyal medyada piyasa yapmıyor olabilir ama tarafını belli et.müslüman isen zina suçtur demelisin bu 2+2=4 gibi bir gerçektir aslını inkar etme inancını çarpıtma.
sayılmamalı. seven bir insanın, sevdiği ile birlikte olması nikah olmasa da suç olmamalı.

zina zaten çok büyük bir suçtur, vicdanı olanlar için. sevmiş görünüp evlendiği eşini aldatanlar alçaktır.

vicdansızları zaten yasalar da ıslah edemez, insanlar da.
saadet partisinin anlamlı kampanyasıdır.

sonuna kadar destekcisiyiz!
aklı fikri sex olan takkeli eşeklerin başlattığı kampanya. yemin ederim ben bunlar kadar sex düşünmüyorum arkadaş akıllarını sexle bozmuşlar.
Ülkenin tek derdi bu zaten millet geçim sıkıntısını unutmak için her yerde sikertiyor.
Saadet partisinin ulan bu kürtaj fırtınasından biraz da ben ekmek yiyeyim diye çalakalem yaptığı çağrı.
(bkz: durduramıyoruz efenim sikiyorlar)
bugünün akp lilerinin savunduğu bir fikirdir biliyorlar mıdır, zinayı suç kapsamından çıkarıp cinsel istismar kılıfına sokan kendi zihniyetleridir.
zina yeniden suç sayılsın kampanyası, aslında kürtaj yasağıyla başlayan sürecin; ulaşılması temenni edilen tepe noktasıdır. allah kesilip * onu bunu yasaklayan zihniyetin asıl amacıdır.

ılımlı islamdan, bir islam ülkesine kesin dönüşün sinyalidir.

bu halk bu cehaletle, bu bağnazlıkla; ölçmeden düşünmeden oy vermeye devam etsin bakalım. sonumuz yavaş yavaş belli olmaya başladı.

işin garip tarafı kürtaj için darbe döneminde diyanete danışılmış diyanet belli koşullarda bunun yapılabileceğini fetva vermişti, ama bugün sanırım karar değişti, kimin kararının değiştiği ortadadır, şüphesiz allah'ın kararı sabittir de, bu iktidarın oyuncağı ve halkı din damarından vuran kuruluşun bugün fetvaları sorgulanmalıdır.

zina zaten suç kabul ediliyordu dinen, yakındır a dostlar yakında özgürce sevişemeyeceğiz, kendi günahlarımızı bile çektirmeyecek bu yobazlar * . önce kürtaj, sonra içki, sonra da evlilik dışı ilişkiler yasaklanacak.

bu bir yoldur ve bu yolun sonunda bok görünüyor.

(bkz: gitmek istiyorum bu ülkeden)
Milletin uçkur bekçiliğini yapmak size mi düştü dediğim kampanya.Sen kim oluyorsun da benim hayatıma o kirli düşüncelerinle müdahale etmeye kalkıyorsun bre cahil cühela.istemiyorsan,rahatsızsan yapmazsın.Bu ülke sınırları içinde onlarca dine bağlı olan , hatta dine bağlı olmayan, inanmayan insan varken sen kendi inançların(!) doğrultusunda sıçtığın(!) fikirlerinle onların hayatlarına hangi hakla müdahale etme girişimi içerisinde olabilirsin seni yobaz.Kalkmış bir de ellerinizde ilanlarla çoluk çocuk demeden beyinlerini yıkamaya çalışıyorsunuz.Küçücük çocuk bile * bugün dağıttığınız o kağıda bakarak annesine gayet aşağılar bir tavırla "bu ne anne ya bu ne(!)" dedi.O uzattığınız kağıdı alıp yırtıp yüzünüze tükürmek vardı ya siz ondan da anlamazsınız.Beyinleriniz neyle yıkanmış sizin bilmiyorum ama çıkarıp içinden alsak fayda etmez sizin gibilere.Yazık ulan yazık.Milleti ülkesinden soğutursunuz siz.
peki o grup arasında 3 hatunla resmi evli olmayan babaları ne yapacak bu durumda.
bu fikre sahip insanlar, zina yapanlardan daha çok düşünüyor sanki cinselliği.
kanun suç saymayabilir lakin hangi vicdan ve kişilik bunu kabul eder bilinmez.
vicdan ve kişiliklerin derinden yaralayan bir eylem zaten suç'tur.
hem burada hem ahirette.
Sayılmasın.
suç sayılmasın. özgür seks tercihimizdir. sürekli tartışma, kavga gürültü yerine her yer seks inlemeleriyle dolu olmalıdır.
her ne kadar şeriat karşıtı olsamda zina suç sayılmalıdır.
gittikçe artan toplumdaki bozulmalar ve evlilikte aldatmalara karşı çözüm olabilecek eylemdir.
bizler müslüman bir ülkeyiz .memleketler kanunlarını yaparken inanç , orf ve adetlere muhalif kanun çıkarmazlar .zina dinimizce haram olan bir fiildir .eskiden suç olduğu için belli bir caydırıcılığı vardı . sonra ab kriterleri ayağına suç olmaktan çıkarıldı .tekrar suç sayılmasının belli faydaları olacağını düşünüyorum .
Dinimiz her kez bu dünyada istediğini yapsın kimse kimseyi zorlamasın istediğini inansın yapsın demiştir . Mantıklı birdüşünün cennet cehennem varsa herkezin bu dünyada hür yaşaması lazım ki diğer dünyaki hesaplaşmanın bir anlamı olsun zaten diğer insanlara zarar vermiyecek şeyleri kısıtlamak yani özgürlüğü kısıtlamak ta günahtır. Dinimizce....
sozlugun benim gibi yurtdisinda yasayanlara kalacagi olay olur, aman cikmasin, seviyorum burada hayatin tadini cikarmaya calisan arkadaslari.
Onceden boyle dusunurdum ama simdi hayir.
Azmisi bir yerden tutsan baska bi yerden patlar. Karsilikli riza varsa ne halleri varsa gorsunler.
Genelev kapilarinda surunsunler. Baskalarina zarar vermesinler de. Gerci yine tecavuz olaylari var. Ne biliyim. Uckurunu tutamayan pis yaratiklar iste.