bugün

zani değildir. zani, zina yapan insana denir. yapmayın caiz değil. günah günah.
rüyasında komşu kızını görür, yengesini görür, öğretmenini görür, iş arkadaşını görür. görür de görür. düşler de düşler. asılır da asılır. daha ağır sapıktır. aldanmayın.

bir de ahlak satmaya kalkar bu sapıklar. tekrar edelim. aldanmayın.
kendini ömrünü teslim edeceği kadına saklıyordur ve aynı şeyi ömrünü vereceği kadından da bekliyordur.
desteklediğim erkektir, meydandan çekilin.
Zina yapmayan erkek. Pardon erkek dedim..
Bunu yapmayan ıki erkek tanıyorum gerçekten adam gibi adamlar gibisi fazla gerçi. Cidden tebrik koydum.
Benimdir.

Bir gün evlenip yuva kuracaksak böyle kötü şeylerin hatırlanmaya değmeyeceğini düşünüyorum.
valla ben değilim.
Adamdır.
adam'dır adam.
Zina genel bir ifade oldugu icin kitle iletisim araclari ve gundelik yasam icerisinde goz zinasi dedigimiz olayla birlikte , evet yapmayan yoktur.
heykeli sikilecek adamdır. sen bu yaşa kadar ne yaptın?
Hala mevcuttur böyle erkekler. Kalmadı diyenlere sorum şudur zinayı bu erkek kendisiyle mi yapıyor erkeklerin hepsi zina yaptıysa o zaman zina yapmayan kadında kalmamıştır.
sekreteri olmayan fakir erkektir.

''tanrı'' sekretere iyi maaş verdirir.
Dakikalik hevesler icin ahiretine yazik etmeyen erkeklerdir.

Kendini evlenecegi kadinina saklar, aidiyet duygusuna tam manasiyla sahip erkektir.
Usul erkan biliyordur.
allahın izniyle cennet ehlinden olacak olan benim gibi erkekdir.
Sadece uçkur değil göz zinası gibi çok çeşitli zinalar olduğundan yoktur diye düşünüyorum.
Müslüman olmaları hasebiyle herkesin uyması gerekene uyan salih müslüman tipidir. Allah kendilerinden razı olsun.
kezbanlar ve şakirtler tarafından adamdır deyu gazlanan bir kerizdir.
Zinakar gavatlara dert olmuştur.
tertemiz duyguların adamıdır. zina yapacak ortamı bulamadığı için zinadan uzak kalmış olsa da bu değişmez aslında. ha zina yapan tamamen kötü insan mıdır. o da hayır bence. sonuçta herkesin allah ile arasında. insanların, allah'ın diğer kullarına, yani dindaşına, arkadaşına, hısımına, evladına vs vs öğüt vermesi güzel bir şey ama sanki ona hesap verilecek gibi davranması da bir o kadar kötü bir şey. bizim dinimiz korkutucu bir din değil asla. tam aksine bağışlayıcı bir din. şu safsatalar devreye girmese her şey güzel şekilde anlatılacak ama işte. neyse. gıybet gibi oldu. allah affetsin. iyi geceler.