bugün

x men'de profesör xavier'e ait özellik.
karsındakini cok iyi tanıyor olmandan kaynaklanan durum.
her insanın yapmak istediği eylem.
tesadüfler eseridir.
Babamın yaptığından şüpelendiğim eylem.
-Len oğlum gene mi para isteyeceksin?
+Nerden anladın baba
-tipinden
kadını anlama çabalarının boşa olduğu kısa bir yaşamda, kadını anlama adına sahip olmak istediğim bir güçtür.
çoğu insanın istediği şeydir. eğer ciddi anlamda bir çok insan bunu gerçekleştiebilseydi hepimiz delirirdir. kan dökülürdü, cinayet olurdu. konuşamazdık. samimiyet olmazdı, çünkü insan çiğ süt emmiştir. kötü düşünceler her insanda vardır. kimisi uygular ve kötü insan olur, kimisi uygulamaz ve masum görünür. hepsi bu.
(bkz: telepati)
zihin okusam çılgın atardım. zihin okuyan kişilere denk geldiğim olmuştu. içimden söylediğim sözü tam o an yüksek sesle tekrarladı herif, telefonla konuşurken. "dikkatli ol, biz duyuyoruz..." mesajı mı vermek istedi, emin değilim.
Allah peygamber olmanıza gerek olmadan iyi bir gözlem gücü, biraz psikoloji bilgisi biraz da beden dili farkıdalıgıyla gerçekleştirebileceğiniz zımbırtı.

Yine üşeniyorum bi ara anlatırım uzun uzun.
En cok istedigim olay.
Görüyorum. Ölü insanlar görüyorum ölü insanlar. izlediniz mi?
bir diğer adı da insan sarrafı olmaktır. benzer olaylar karşısında verilecek tepkiyi önceden tahmin etmektir.
okuyamama meziyetine şükrettiğim. bir tahmin, bir önsezi belki ama tamamına vakıf olmamak en iyisi. hep bir muamma, Zihninden geçenler. bilmeyeyim öyle kalsın.
(bkz: zihnefendar)
(bkz: zihinbendar)
Olmaması gereken. Ne pislik şeyler düşünüyorsunuz Allah bilir. Evet.
Bugün tecrübe edindiğim olay.
Okuyan değil okunan taraftayım tabi. Bir adamın karşısına oturup büyüdüğüm evi anlattım ve anlatmadığım yerleri tamamladı, sokağımdaki kamyonetten annemin bir komşumuza bir lakapla seslenmesine babamın bisikletimi kırmakla beni tehdit etmesine kadar hatta benim arkadaşımla konuşmak için kullandığım pencereye kadar her şeyi söyledi, daha başka şeyler de.

Daha derinlere salonda 200 kişinin olmadığı çok pahalı seanslarda inebileceğini de söyledi. Bu anladığım kadarıyla pahalı bir ilim, çok etkileyiciydi, ilgilenen varsa peşini bırakmasın derim.

Beni de hipnoz etsin.
Çevremde zihin okuyabilenlerin olduğunu düşünerek paranoya yaptıran olay.
kalabalık ortamlarda sürekli dikkatimin dağılmasına neden olan yetenek. ayrıca bazı insanların acılarını görmek fena üzüyor.
cinler vasıtası ile gerçekleştirilen eylem.