bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Tütün dumanının bıraktığı yağlı kirdir. siyahtır, bu nedenle türlü benzetmelere kapı açar: (bkz: zifiri karanlık)
    2 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    http://www.zifir.org da yayın yapan edebiyat dergisi
    1 ... diyonsos
  3. 3.
    pall mall paketinde değeri:8 mg'dır.
    1 ... goddar
  4. 4.
    antalya'lı bir blues grubunun adıdır. çok güzel müzik yaparlar. ki an itibariyle akdeniz üniversitesinde konser vermekteler.
    ... fasafiso
  5. 5.
    orkun uçar'ın şubat 2007'de çıkan romanı.
    "Cinler, insanlar, şeytanlar ve isyankâr melekler... Zifiri bir savaşın eşiğinde!...
    Hacer-ül Esved'de gizlenen sır neydi?... Amerikan askerleri Kabe'ye niye baskın yaptı?... Papa ve Amerikan Başkanı Bush nasıl öldürüldü?... Dünya insan kanına nasıl boğuldu?... Cehennemde büyük savaş!... Şeytan'ın orduları yeryüzünde savaşıyor!... Karanlık çağlarda, insan öncesi Dünya'da yaşananlar!... Kız Kulesi'nin altındaki sır neydi? "
    http://www.derzulya.com/orkunucar.html

not: henüz romanı okumadığım için yorum hakkımı saklı tutuyorum .
    2 ... nefti filhakika
  6. 6.
    orkun uçarın çok konuşulacak kitabı. romanda george bush cinler taradından öldürülüyor, devlet cinlerden korunmak için diyanetten yardım istiyormuş. *
    ... t square
  7. 7.
    orkun uçar ve burak turan imzalı politik kurgu, fantastik kurgu, korku türünde aksiyon dolu roman.
    -1 ... klitoris
  8. 8.
    orkun uçar ve burak turan kitabı. kitapta cinler dünyayı ele geçirmeye çalışıyor ve sonunda savaş çıkıyor, cinler papa ve bush u öldürüyor yalnız müslüman ülkelere, dindar insanlara karışamıyorlar. sonunda insanlara yardım eden şeytan * sayesinde insanlar cinler karşısında galip geliyor... böyle acayip bir kugu işte.
    1 ... yett
  9. 9.
    mayıs 2004'de yayıma başlayan, onüçüncü ve an itibariyla son sayısını şubat 2007'de yayımlamış olan edebiyat e-dergisi. başlangıçta 'iki ayda bir' periyodunu öngörmüşler ancak devamı gelmemiş.*
    ... meister writer
  10. 10.
    2006 yılında Onur Önok ve Onur Sülen tarafından kurulan ikili müzik grubu. kişisel ve müzikal açılardan black metal çizgisini hedef alıyorlarmış. Black metal kimliğinde 10 parçadan olusan 'You Must Come With Us' bir konsept albüm olarak hazırlanmış.*
    1 ... meister writer