bugün

görsel

Evinin önünde hali yikayan vatandaşlara aşağılayıcı tarzda entari yazmasıdır.

Belki maddi durumu seninki gibi parlak değildir ve o yüzden halıları yikamacıya veremiyordur ?.

Bu memlekette herkes sizler gibi zengin veya uber kültürlü değil !.

Yazik.
bu ablamız eskiden beridir çok bilmiş kendini entel karizmatik sanan gerçek entel insanlarla tanışma gibi şansı olmayan her ne hikmetse dolaylı yoldan islama saldıracak kadar gözü dönmüş biridir.. ben reelde bu ve bunlar gibi tipleri çok iyi bilirim bastırılmış duygularını hayatın verdiği eziklik ve çaresizliği bir nebzede olsa sanal alem gibi yerlerde keko cahil erkekler üzerinden bastırırlar elit bi erkeğin karşısında el pence divan durur iki okka bir tuz diyemezler. siz bakmayın burada süslü yazılarına hayat sanaldan ibaret değildir gerçeklerden ibarettir. evet.. bi husus daha vardı akp salladığı zamanlar nik altına yazmıştım. onu okudu nik altında oradan kişilik analizini yapabilirsiniz.

gerçekten çok yazık..
Zeytinyağlı yüzde yüz haklı.
Traveller neden fakir duyarı kasıyor sizce.
Dm.den hem fakir hem şeyi büyük deyimini yolluyanları şiddetle kınıyorum bu arada.
Zeytinyağlı haklıdır, hangi çağda yaşıyoruz.

Davarlar...
Zeytin haklı o iğrenç beyaz kalıp sabun kokusu burnuma geldi aq entry i okurken.
(bkz: ahb)
aşağılayıcı değil, kentliliği savunan bir entry'dir. burada aşağılananlar, apartman önünde halı yıkayanlar değil, tam tersine apartman önünde halı yıkayanların rahatsız ettiği vatandaşlardır.
isyanında haklı yanlar var. Köy çomarı demeseymiş keşke.
fellora reyiz çok sert girdi. muahaha.

dipnot: zeytinyağlı'nın entariyi okumadım ama traveler haklı. herkesin maddi durumu olmayabilir. sana mı soracak nerde, nasıl yıkayacağını? hiç
haklı entry. ortak kullanım alanları "ortaktır". kimsenin babasının yeri değil kapı önleri.
zaman sana uymazsa sen zamana uy demişler. Büyük şehirlerde yapılması çok hoş olmayan bir olay. Avrupa da ğöremezsiniz. Bunun için fabrikalar var. Üstelik Kuruması için bir yere asman lazım. Alt kattakilerin halini düşünsenize. Birde yola akan sabunlu suyun yol açabileceği kazalar var.
Motorcular için büyük tehlike.

Bir zamanlar belediye tarafından yasaklanmıştı, hâlâ öyle mi bilmiyorum.

bende karşıyım.

Zeytinyağlı aslında hümanist biridir. Çomar demesi yanlış olmuş.artık ne kadar canına tak ettiyse!!!
Laaaan bırak köyde bile halı yıkamacıya gidiyor artık halılar halı yıkayan mı kaldı.