bugün

çocukken girdiğimiz laf yarışlarını aklıma getiren ayarımsı

-lan ben senin ananın
+eee
-ellerinde öpeyim.
+hahahahahah
-hahaha
+o değil de teyyip öyetmenin veydiği ödevi yaptın mı şen yaa?
-yok yapmadım
+boku yedik yayın elimize cetvelle vuracak şimdi :(
-he laan. hem de 30 santim biliyomuuuu?
+ufff
zeyyid aslan'ın terbiyesizliğine ayar hele de tarihi ayar demek gerizekalılıktan başka birşey değildir.
"zeyid aslan küfürden başka cumle kurabılıyor muymus?" dedirtir.
Acizlik ayar olmuş vay be mizah çag atlamış bravo ülkem seçmenine.
vekili cahil, seçmeni ondan daha cahil. gelmiş bir de başlık açmış fikir fukarası.
birilerini fena halde rahatsız eden ayardır.
ağızlarından bir allah, iki ana lafı düşmeyen akp hezeyanıdır. formül basit. tabii kandırmak için allah, ikna edilemeyen için ana avrat.
kamer genç terbiyesini bozmamıştır. zeyid aslan ın siyasi kalitesi de böylece ortaya çıkmıştır.
ayar mayar değildir. direk üstüne yürümüş ve küfretmiş. ayar olması için ince üslupla dokundurması lazım. küfür ederek veya üzerine yürüyerek üstünlük sağlama ayar falan değil bildiğimiz altta kalan bireyin saldırarak savunma mekanizması oluşturması durumudur.
küfürü ayar olarak düşündüren türk eğitim sistemini göstermiştir.
aslında türk toplumuna verdiği ayardır. benim meclisimde kalkıp adam ana avrat bırakmıyor.. sen kalkıp ayar veridasşda falan. bugün mecliste küfreden yarın seni yatağından aldırır. bir tenhada domaltır.
sonunda kamer genc'e bi hayli tazminat ödeme ile sonuçlanacak bir terbiyesizliktir.
islam ahlakıyla ahlaklanmış kişinin kendisine ve partisine yakışan küfürleridir.
O zeyid denilen çakma kahraman, anasına sağlam laf yemiştir. Öyle artistlik yapıp, yalakalığın zirvesinde olmayla olmuyor. Kimsenin anasına sövmek bir hak değildir. Tayyip erdoğan'a bile böyle bir hakaret etmem ayrıca günahım kadar da sevmem.. Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi, karşınızdakine yaparsanız, aşağılık bir adamsınızdır.. Takdir edenler de öyledir. Eline, diline ve beline dikkat etmeden, adam olamazsınız..
buna ayar demek tamamen salaklıktır kişinin ölmüş annesine edilen küfürdür, ve bu adam mecliste 14000tl maaş alıyor, akp sanırım çökmeye başladı.
http://galeri.uludagsozlu...verdi%C4%9Fi-tarihi-ayar/
verdiği ayarı kendi bile kaldıramamış ve genç'e küfürler yağdırmıştır.
bazı ayarlara bakılırsa ayar olduğu doğrudur,
edit:bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.
görsel
(bkz: hilal kaplan ın yediği sağlam ayar)
(bkz: hilal kaplan ve akil adamlara verilen tarihi ayar)
GUYA DINDAR BIR PARTILI TARAFINDAN ANA AVRAD SOVULDUGU VE AYAR ZANEDILEN SEYDIR. AH ORDA KAMER GENC YERINE SOYLE BENIM GIBI BIR ADANALI OLACAKTI SEN KIMIN ANASINA SOVUYORSUN ALLAHINI KITABINI DIYE NEYSE.
küfürü* bize ayar olarak gösteren başlıktır. ben senin annene küfür etsem ayar mı vermiş oluyorum yani?
ayardan çok bir milletvekiline, hele ki meclis çatısı altındayken hiç yakışmayan terbiyesizliktir. karşısındaki her kim olursa olsun bu olay, seviye düşüklüğünü gözler önüne sermiştir.
ağlatan ayardır. kamer genç terbiyesizleşiyordu bakalım şimdi kendi yaptıkları gibi bir tepkiyle karşılaştı ne düşüyordur merak konusu.
Biri kendisine - senin ananı sikerim orospu çocuğu - dediğinde - vay ne ayar verdi adam- diye karşısında kendi annesine küfür eden adamı övecek, edepsiz amiplerin ayar sandığı terbiyesizliktir.
ikiyüzlülük kokan ayar. zira şimdi birileri burada "bazı" şakirtlerin analarının ellerinden öpmek istese, kuvvetle muhtemel ortalık yıkılır, müslümanlara hakaret ediyorlar sözlükte olmaz öyle şey diye. herkesin annesi kutsaldır, dolayısıyla ben o şakirtlerin de analarının ellerinden öperim. ama gerçekten öperim her ne kadar böyle küfretmeyi maarifet sanan şerefli! evlatlar yetiştirseler de olsun annedir, evlatın terbiyesizliği onun kusuru değil.
yıllarca unutulmayacak bir ayardır.