bugün

son entrysini 17 şubat 2016 tarihinde çevreciliğe karşı milli servet argümanı başlığı altına giren, toplamda 137 başlık ve 680 entry sahibi beşinci nesil yazar.

Insanlarin mitoz bolunme gecirmedigini soyleyen biyoloji terk yazar.
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
(#14484616) ortak! hşşşşş kpsss.
(bkz: #12333457) * *
sevinç pastanesi nde bekle beni zirvesinde kansız ve üşüyen şahsıma* hiç düşünmeden kazağını veren yazar. candır, canandır, hoş sohbettir.
zerre kadar gaminin olabilecegini 06.03.2010 tarihli sevinç pastanesi nde bekle beni zirvesi inde bizlere gostermis, minicik cakmagini ironi misali yaninda getirmis yazar.
sevinç pastanesi nde bekle beni zirvesi'nde en çok dohbet ettiğim yazarlardan biridir. gerçekten çok hoşsohbet biri. izmir kordon'DAki çimlere yayılıp bayağı bir muhabbet ettik. kendisine selam ederim.
sevinç pastanesi nde bekle beni zirvesinin organizatörüdür. iyidir hoştur. tanımadığı insanları bile kibarca kovabilmektedir.
laf dinleyen yazar*dır. (#7216740)

edit: düzeltme *
henüz kendi nick altına entry girmemiş yazardır.
kişi-nick tezatlığı örneği. sitemli ve dolu olduğunu hissettiren.
acaba kötü bişey midir ki bu?
*
(bkz: memnun kaygısız)
ara ara sözlüğe giren yazar. daha sık bekliyoruz kendisini. küstürdünüz lan adamı. *
çoraplarını kurutup gelmesini beklediğimiz yazar.
"askim coraplarinda islandi mi"'dan sonra inzivaya cekilmis yazar. soylentilere gore yeni bir baslikla bomba gibi geliyormus, iste o basliktan bazi satir aralari.**
ozlene yazar,tespit insani..

o biiiiir stevemacquen,obiiiir avasas,o biiiir ibni batuta!
bir kez soru halinde ba$lık açıp o ba$lıkta patlamı$, ve parçaları bizim üzerimize sıçramı$tır.* bu parçaları gören sevgili uuserler, hemen le$inin ba$ına çömmü$lerdir ve ona vura vura yemeklerini bir güsel yemi$lerdir. üzülmemesini öğütler, geleceğe umutla bakmasını öneririm bu sevgili nesilda$ıma. gülden yengemize de selam ederim.**
sözlüğe bomba gibi düşmüş yazar.
(bkz: ünlü olmak için soyunmak)
(bkz: ünlü olacağını bilmeden başlık açmak)
(bkz: söhret yolu)
(bkz: oldun mu oldun mu simdi mosmor oldun mu)

edit: o bir yazar.
"bir gün bir başlık açtım ve bütün hayatım değişti" yazarı.

(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
(bkz: o bunu tüm kalbiyle yaptı ve başarılı oldu)
öyle bir başlık açmıştır ki kendisi, tepedekileri bile sahaya indirmeyi başarmıştır. ayrıca silmeye/engellemeye kıyamıyo lan hiç bir mod.

(bkz: helal olsun)
gece gece milleti eğlendirmiş yazar. böylelerini çaylak yapıyolar bi de, çok ayıp!