Günümüz kapitalistlerinden, humanistlerinden ve globalistlerinden ne kadar övgü alırlarsa alsınlar hep alt ırk olarak kalacak olanlar.
Türk erkeğinin nefret ettiği ırk afafafaff
Eşşek gibi calisip pasa gibi yiyen irk yurt disinda buyudugumde en iyi arkadaslarim cocuk yasta bunlardi sonra lisede ayni sekilde sevimli dost canlisi insanlar
Turkiyeye gelincede durum ayni hic bir cevrem bu insanlari gorunce sevmez sebebi irkimin akli fikri çükü oldugu icin adamlarda dogustan hortum vr e anne simarikligiyla buyumus irkimin erkegi bunu begenmez tabi onlarda goster cukunu olum diye bir sey yok efefefe eh cuku buyuk diye insan sevmiorsnn senden gari irkcisi yok . Nedense japonlari sevioz bamya olduklari icin . Ben bu ulkede erkek olarak dogduguma arada lanet okuyorum .
Ve de zenci kelimesinin kökeni zincir den yani eski türkçede zencir den gelmektedir siyahi daha iyidir cok merakliysaniz afro turklerin oldugu yeregelin izmire zenci diyin * .
Kökü zenc (siyah) olan, siyahi anlamındaki kelime. Günümüzde afrika kökenli insanların (kuzey afrika hariç) ırklarının ismi olarak kullanılır.
Not: dublaj filmlere kanan veya sağdan soldan duydukları laflara hiç düşünmeden inanan insanlar afrikalıları aşağılama amaçlı olarak kullanıldığı gibi son derece cahilce bir beyanda bulunurlar.
30 cm derim anlayan anlar.
Ya sigtir git amına goyim başka sayfaya biç. Ahahywhahajahah.

görsel
Zenci kelimesini ABD de söylersen ulu orta, yüksek meblada para cezasına çarptırılacağınızı biliyor muydunuz.
Adamlarda 25 cm ve atletik kaslı vücut yapıları var. Daha fazla birşey demek istemiyorum.
ekvatorda şeker üretilmediği için çaya şeker atmadıklarından güneşin kavurduğu talihsizler.
Calvin Candie'ye göre kafalarında ki üç çukur en çok kölelikle ilgili olan kısımda bulunur, bir isaac newton, galileo olsa o kafatasında ki üç çukur yaratıcılıktan sorumlu olarak görülen bölgede olurdu.
ırkçı bir sözcuk değildir.

bizim gerizekalı dublajcılar filmlerdeki nigger , nigga yada negroyu zenci diye çeviriyorlar.

ingilzice yeni öprenmiş ergende hemen "zenci ırkçıymışşşşş" .

hasittirlern . 3 gün olmuş ingilzice olmuş öğreneli.

zenç arap avam dilinde yani halk dilinde siyah demek. zenci tam olarak siyahiye denk geliyor. yani ırkçı bir sözck değil.

anlamsal olarak negro yada nigger da hakaret anlamı yok. latince siyah koyu anlamındalar.

ama amerikada zencilerin köle olduğu dönemde böyle çağırışlırlarmış. olay ordan geliyor.

bu arada aman aman çok makbul adamlar değillerdir. abd yada avrupya giderseniz anlarsınız.

misafir olurd gelrilerlse bitip gittiklerinde evde eksilen giden var mı bi bakın yani.
Bildikleri tek emel anal.
ezilmelerine rağmen dünyayı sarmış ırk. çeşitli filmler izliyorum yahu bu amerikalıların zamanında zencilere yaptıkları şeyler ne kadar da iğrenç.
(img:#1729234)
Adamlarda sağlam anatomik yapı var.
(bkz: negro)
(bkz: nigga)
kürtten daha kolay iflah edilebilir olan siyah toplumların genel adı.
negro.

negro esta negro.
bir araştırmaya göre atış talimi yapanların önüne ansızın çıkan hedeflerlerde beyazlara atılan kurşunlar tek tek atılırken siyahi hedefllere seri şekildelde atılıyormuş...
herkese renkli günler
Fransa, abd, ingiltere adamların yakalarını bir bıraksaydı on numara medeniyet kurarlardı.
Türkiyedeki 4milyon üstündeki işsizin amerikadaki ismidir.
artık böyle dememizde bir sorun var mı diye merak ettiğim.
hala afro amerikalı mı diyoruz?
zorla hristiyanlaştırılan afrika ırkıdır.
ırkçılık kavramını yansıtmadığını düşündüğüm kelimedir.
sırf rengi değişik diye bi insani aşağılık görmek, aptal görmek çok aptalca birşey. bu tarz şeyler zamanında çoğrafya yüzünden olmuş şeyler. bu insanların ne gibi bi zararı olmuş amerikayada bu aptalca ırkçılık var. bir ırkın geneli kötüdür var olduğu ülkeye bir yararı olmaz ben bu tarz ırkçılığa karşı değilim. ama bu insanlara yapılan ırkçılık sadece aptallık.