bugün

beyazlara göre daha etli ve dışarı doğru çıkık popodur. erkeklerinkileri incelemedim ama bayanların ki hakikaten çok sallanan ve bunun farkın olup çok sallayan kişilerdir/popolarıdır.

ayrıca bu zenci poposu türkçeye çevirdiklerinden ve dublaj yapan türk insanlarından mütevellit ''kara kıçımı öp'' ''senin sorunun kafanın kara kıçından büyük olması'' kara kıçta kara kıç'' gibi sözlerden yola çıkarsak farklı olduklarına ve onlarında bunu taktıklarına işaret olarak anlayabiliriz.
(bkz: zenci nicki) popo gibi yazıyordu silik...
zenci nicki'nin zevcesi.
(bkz: öyle çüke böyle popo)
nutellaya bezenmiş jenny poposu gibi ise bir şoko parti vazgeçilmezidir.

(bkz: jenny from the block)*
" öyle zenci nickine böyle zenci poposu " diyerek cümle içinde kullanılabilecek söz.
(bkz: booty)
yerleskesi amerika olanlarinin nerdeyse hepsinin ebatlarinin irice oldugu uzuv.

(bkz: fucking black fat ass)
en ünlüsü beyonce'ninkidir.
büyük olması ancak büyük olması ile sarkması ile değil aksine havada kalması ile literatüre geçmiş popo tarzıdır.
herkesin istediği popo çeşididir. * vesselam güzeldir. *
ebru şallı'nın yeni çıkacak olan pilates dvdsinin adı. isim gerçekten marjinal olmuş. misal şişman bir kadının migros'tan bu dvdyi alıp kasadaki halini düşünemiyorum. hele bir de kapakta şöyle afilli bir kalça resmi olursa.

kasiyer: - hande şu dvdinin barkotu henüz işlenmemiş fiyatını söyler misin?

hande (danışma): - adı neydi?

kasiyer: - zenci poposu!

hande: - ay o ne be ahaha?

kasiyer: - dvd ama bende bilmiyorum içeriğini hanfendi almış.

müşteri: - ay ne münasebet ebru şallı'nın pilates şeysi o.
belin bölgesinin biraz daha üstünden başlayıp bacaklara kadar yolu olan ancak ona ragmen dimdik durabilen enfes popodur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar