1. 1.
  islami kesimden birilerinin; cinselliği konuşamayan gençleri eğitmek için açtıkları site. enteresan.
  ... ezop
 2. 2.
  son derece gerçekçi, bilgilendirici, güncel, başarılı bir site... mütedeyyin insnların da * cinsellikleri vardır; onlar * şirinler değillerdir *.
  ... cryptic
 3. 3.
  zehirli ok'tan kastın zina olduğuna kafası basmayanların da mutlaka okuması gereken site.
  1 ... cryptic
 4. 4.
  masturbasyon a dair anlatilan hikayelerin akillara zarar boyutlara ulastigi site. biri soyle anlatiyor: ( uyusturucudan bahsetmiyor ha, 31 den bahsediyor) *


  --spoiler--
  11-12 yaşlarında bu pisliğe başladım.Tabi o zamanlar bende neyin ne olduğunu bilmeyen bir çocuktum.Sonraları uyansamda çok geçti.Geçmişimin geleceğime etkisi hep devam etti.2 yıl önce çok büyük bir karar aldım ve herşeye tövbe ettim tv, internet, o dostlarım , korsan prog. film vs. üstad Necip Fazıl gibi birden kendime gelmiştim geçmişimi tamamen sildim attım tertemiz başladım namaza niyaza.Ama yaklaşık 11-12 ay sonra lise 4 e başladım ve öss stresi falan derken herşey ters gitmeye başladı.Yavaş yavaş naamzlarımdan fire vermeye eski arkadaşlarımla tekrar görüşmeye başladım.Bendeki iman , o ateş sönüyordu.Ders çalışmaktan falan o ateşi körüklemeye zaman kalmıyordu.DAha sonra namazı bırakmaya başladım 1 hafta hiç kılmayıp tekrar başlıyordum sonra yine bırakıyordum.ipleri tekrar elime almam gerekiyordu.Bunların EN BÜYÜK SEBEBi ise işte o istimna illeti idi.
  --spoiler--
  ... big up yourself
 5. 5.
  http://www.zehirliok.com adresinden ulaşılabilen iffetli ilgili yazıları içeren hayırlı amaçlar güden bir sitedir.
  2 -1 ... sunger