bugün

(bkz: kızların hayalindeki göbekli ve kıllı erkekler)
(bkz: gobeksiz erkek balkonsuz eve benzer)
(bkz: NO PROMiSE)
aklı başında kızlardır.
haa holdingi vardır ama zayıftır, ve hala istemiyorsa aklı başında değildir. *
tercih meselesidir.

Aynı zamanda biraz da zayıflığın ne olduğuna bağlıdır, 190 boyundaki 88 kiloluk bireye zayıf diyen kadınlar varken çok değişken bir kavram olduğu kesindir.
(bkz: erkek adamın kudreti bilek de degil yürektedir)
bir uzak doğu felsefesi olan ying yang doğanın dengeden oluştuğunu ifade eder. yani siyah ile beyazın uyumundan. siyah ile beyaz hem birbirinin zıttıdır, hemde doğadaki dengeleyicisi.. aynı şekilde bir atomdaki protonlar elektronların hem zıttıdır hem de dengeleyicisi, işaretlerini de buna göre alırlar. iyi kötünün zıttı aynı zamanda doğadaki dengesidir, sadece iyi ya da kötünün olduğu bir dünya dengesizdir.

yine bu mantıktan kadınlar östrojendir, erkeklerde testosteron.. kadın erkeğin hem zıttı hem de dengelecisidir. östrojen nasıl nezaket verirse testosteron da o oranda güç verir, kadın ile erkeğin arasındaki zıtlık aynı zamanda dengeleyiciliktir. bir kadını salgıladığı östrojen miktarında testosteron dengeler.

güç nedir ? gücün tanımını doğada erkekler belirler. kadınlar ise sadece kendi seviyelerinde güç ister. östrojen salgıladığı oranda güçlü bir erkek ister.

kapitalizmin yöneticileri erkeklerdir. kapitalizmin güç dayatması para olduğundan çoğu kadın buna göre şekillenir, dünya gerçeği budur. güç her çağa göre farklılık göstermiştir. bundan bin sene önce rahip olmak güç göstergesiyken, 500 sene önce bilek kuvveti, şu an içinse para miktarıdır..

bir kadının erkekte nitelik olarak paraya önem vermesinin nedeni erkeklerin güç tanımını paraya çevirmeleridir. kadınların parayı bir güç olarak görmesinin kaynağı erkeklerdir. dolayısı ile şikayet etmeye de hakları yoktur.

her kadın aradığı nitelikleri kendisi belirler. her kadın beyninde aradığı erkek için para, boy-kilo-kas, tarz, kültür gibi özelliklere farklı yüzdeler verir. gücün bulunmadığı erkeğe zayıf tanımını yapar.

güç bir kadın için %60 parayı ifade ederken diğer bir kadın için ereksiyonda durma süresi güç tanımının %80 'ini oluşturabilir. taleb ettiği gücün bulunmadığı erkeğe de zayıf der.

sonuç olarak her kadın güç tanımını kendisi yapar. bir beklentisi vardır. beklentisini karşılamayan erkek de zayıftır.

hiçbir kadın zayıf erkeklerden hoşlanmaz. çünkü zayıfın tanımı göreceli ve kişiye göre değişkendir.
hoşlanılası bir kız modelidir.
bu durum içinde daha çok maddesel koşulları barındıran özelliktir.kızlar için böyle bir durum genelde bir tabu veya kurallar zincirini oluşturduğundan nedendir bilinmez erkekler de zayıf kızları tercih etmektedir.iş bu noktada daha bi şekilciliğe kaymaktadır.klasikler aşkın kendisini anlatırken,romantikler kendi aşklarını anlatır ikilemesinden farksız bi durumdur.her kişinin zihninde belli bir imaj-görüntü vardır.karşınızdaki insan o imaja uyduğu için seçersiniz.kızların bu durumda zayıf olmayıp da hani biraz ele avuca gelir cinsten hoşlanmaları normaldir.kızdır bu.eder,yapar.şu çağrı kulaklarda iz eder:^^the image is what you see but never gonna be the way to feel.,,for it is the illusion.^^
kilolu erkeklerden hoşlanan kızlardır.
sevgilisinin kendinden zayıf olmasını çekemeyen kızlardır.
bunların erkek versiyonlarıda şişman kızlardan hoşlanmazlar, fakat bir erkeğin zayıf olması bir bayanın şişman olmasından daha kötü değildir.
şişko kızlar.
durum kilogram bazında zayıflıktan ibaretse, büyüyünce geçecek bir düşüncedir bu zayıflardan hoşlanmama durumu. yok eğer, ben benimle her konuda tartışabilecek,bir fikri olan, karşısındaki insanda saygı uyandıran bir erkek dışında biriyle yapamam diyorsa kızcağız bu durumda biraz zor bir durumla karşı karşıyayız demektir. çünkü yaygın kanının aksine erkekler de ağlar.
şahin k gibi etine dolgun erkekleri tercih eden kızlar.
(bkz: benim sevgilim senin sevgilini döver)
zayıf erkekten hoşlanmamanın tersi şişman erketen hoşlanmak değildir. yapılı boylu poslu olması makbuldür kanımca. insanın sevgilisiyle arasında 5 kilo falan olması itici bir durum çünkü.
olasıdır.fakat iş, bel kuvveti ve seri hareket etmede biter yani...*
(bkz: zayıf erkek kalıpsızdır)
(bkz: tahta göğüslü kadınlardan hoşlanmayan erkekler)
(bkz: kısa boylu kadınlardan hoşlanmayan erkekler)
(bkz: şişman kadınlardan hoşlanmayan erkekler)
(bkz: zeki kadınlardan hoşlanmayan erkekler)
(bkz: aptal kadınlardan hoşlanmayan erkekler)

aradıkları erkeği/kadını bir liste halinde sıralayıp, "şöyle olsun, böyle olsun, biraz da böyle olsun, güçlü olsun ama bana kibar davransın, öküz gibi şişsin salonlarda ama çok da zeki olsun, ciddi olsun ama beni güldürsün, çok para kazansın ama bana çok vakit ayırsın" şeklinde hayaller kurması muhtemel insanlardır.

kategorize edilesi erkekler gibi, kategorize edilesilerdir. bir gün birisi sözlükte kendisini kategorize ettiği zaman gocunmaması gereken kişidir. kendisini terminator sanan bir erkeğin altında ezilesidir. umuyorum ki kendisi bir barbie fiziğine sahiptir, aksi takdirde kaslı isteyeceğim derken göbekliye kalabilir.

keşke bir atölye olsa, sipariş versek, istediğimiz modelden yapıverseler değil mi sevgili uuser'ler

hayal yaz 3499'a gönder, hayallerinin erkeği evine gelsin.
(bkz: kadinlarin erkekte popoya bakmasi/#3089007)
Ayy ben hayatta dış görünüşe önem vermem, mühim olan iç güzelliktir, anlaşabilmektir diyen kızların yalancı olduğunu ispatlayan beğeni.
kemik torbasina sarilmak istemeyen kizlardir.
(bkz: zayıf erkeklerden hoşlanan kızlar)
eğer kız da zayıf değil ise $ap $ağ seslerinden rahatsız olmayan kızdır.