bugün

Şarjım.
libidom. Teşekkürler.
gece mekanlarına katlanabilitem, hele bu gece bunu daha iyi anladım. sakince bir yerde oturup sohbet eşliğinde bir şeyler içip bir yandan da hafif seste bir müzik dinlemek varken neden içerisi at kokan bir mekanda milletin türlü rezilliklerine şahit olup eğlenmek zorundayız anlamıyorum.
(bkz: samimiyet)
(bkz: tahammül)
(bkz: sabır)
(bkz: ümit)
"Üzüntü" dür muhtemelen. Zamanla azaliyor, ama icinde biraktigi boşluk icin gecerli degil bu.
tek kelime ile, sabır.
Yaşam sevinci.
azalani bilmemde zamanla yer cekiminin arttigi kesin ama.
Umut. Enerji.
Sabır, tahammül.
Sevgi, kimi zaman.
tabi ki aşk.
(bkz: giderek acı vermez biten şeyler)
Cidden insanlar çok büyük problem. Söylenenlerin hepsi neredeyse azalıyor. Çözüm olarak gözlüğümü çıkarıyorum. Zaten kalitesizler, iyice kaliteleri düşüyor.
Evdeki bilumum bakliyat, gıda, meyve sebze v. b....
azalınca zamana bırakılan şeyler. Artık aklınıza ne gelirse..
hevesim
umudum
yaşama sevincim
hayallerim..
(bkz: Güven)
insanlara tahammül etme gücü. sabır.
Gülümseme.
Geçen zaman içerisinde yaşadıklarımızdan doğru oluşan pozitif yada negatif anlamda tercübelerimiz. Mesela bir insan yaşadıklarından dolayı güveni azalırken bir başkasının korkuları endişeleri azalabilir. Her ikisi içinde ortak azalan hayattaki zamanımız.
Sohbet esnasında karşı tarafa aktarılan bilgi birikimi ve anılar zamanla azalır. Bu gibi durumlarda sohbeti sonlandırıp bir sonraki buluşmaya kadar veri toplamak en doğrusudur.

(bkz: muhabbetin tikandigi anlar)
(bkz: hadi aşkım konu bul)
(bkz: ahlak)
Kalp kırgınlığı.
Zamanla azalan şeylerden biri (ki bence en önemlisi) zamandır. Diğer çoğu şey doldurulur bir şekilde ama ömürden bir gün daha gitti mesela. Peki ne yaptın bugün.
Hayata dair inancım.