bugün

şayet vurulma sonucu ölürse, sözlüğün yetim ve/veya öksüz kalmasıdır. sözlükte sol frame 1 dakikalığına kapatılır. allah korusundur.
(bkz: bir dakikalık klavye duruşu)
zall ın (bkz: uzun namlulu entry) lerle taranması sonucu gerçekleşebilecek durumdur.
sozluk bir nevi (bkz: fetret devri)'ne girer
(bkz: gülümseten başlıklar)

edit:
--spoiler--
allah korusundur.
--spoiler--

zaten denilen denilmiştir bu cümlede ağalar. sakin olalım. *
zallzade nin tahta geçip babasının intikamını almasından şüphe duyulmayacaktır.

hepimiz zallız hepimiz adminiz pankartlarını hazırlamaya başladım bile.
(bkz: ssg akıllı olsun akıllı) *
birileri yine çıkar şov olsun diye küçücük beyniyle, kendisinin de tek kurşuna bakan acziyetiyle alay etmeye kalkar. bakın ben ne kadar cool bir insanım, hiçbir şeyi takmıyorum, insanların acılarıyla alay edebiliyorum, vicdansızım ben.
tahtını kime devredeceğini haber verdiği taktirde sorun çıkmayacaktır.

edit : nedir bu ya şakası* bile iğrenç arkadaşlar.böyle konularda bile dalga geçebilen bir milletiz.**
sözlükten zılgıtlar eşliğinde, sol bağıra vurulan yumruklardan "oy zallım... vay zallım..." feryatları ağıtları duyulacaktır.
su testisi su yolunda kırılır..

yok, olmadı galiba bu..
son zamanlarda yazıları silinen, sözlükten uzaklaştırılan tüm yazarların ifadesi alınır.
hıncal uluç sözlük e girer ve abuk subuk yazılarına benzer bişey de bu platform da yazar. (bkz: su testisi su yolunda kırılır)
-sözlükte zall ile ilgili açılacak bir dünya troll başlık.
-sözlükte kargaşa olur.
zall gelişmelerden öldüğünü duyurabilir.
(bkz: arkadaşlar öldüm)
--spoiler--
hepimiz sözlükçüyüz, hepimiz zall'ız!
--spoiler--
yan odada yatan hasta zall'ın durumunu twitleyebilir. ama twitlemeyebilirde.*
akpli yazarlarımız hastaneye gidip uyuyordu uyandırmayın dedim diyebilir...
(bkz: gerekeni yapın)

gittiğimde zall uyuyordu uyandırmayın dedim
son entrylerinde öleceğini anlamış gibiydi. *
ziyaretine ünlülerden sadece okan bayülgen ve mesut yar gelir.
başbakan siklemez, "gereği yapılsın" bile demez...
Tayyip Erdoğan'ın gereken yapılsın talimatına kadar yazarlar sözlükte yazmama eylemi yaparlar.
suikastın ardından ssg çıkar. hatta ssg'nin 2006'da arena programına verdiği beyanatlar ortaya çıkar.

--spoiler--
itü sözlüğün bürosunu ziyarete gitmişken zall'ın adamlarından salça ve monlayt geldi kurşun yağdırdı, sonra zall kan parası gönderdi, ama bizden kan aktı onlardan da akacak...
--spoiler--
cenaze namazını hicbirseyebosunaiclenmeyenadam kıldırır. pideci rahmet abi de müezzinlik yapar.
(bkz: vurulduk ey sözlük unutma bizi)
o gün uludağda resmi tatil ilan edilir.

entry numarama bakın hele.