bugün

an itibariyle zall ın gelişmeler bölümünden uuserlara bildirdiği durumdur. "şuan hazır üye alımını kapattık, yıl sonu temizliği için pek çok yazarı uçuruyoruz"

(bkz: zall havayolları)
hayırlı bi gelişmedir.
(bkz: uludağ sözlük temizlik hizmetleri)
hali hazırda kendi yerini garanti olarak gören bir çok yazarın da bu listeye dahil olduğunu düşündüğüm yıl sonu temizliğidir.

(#6834790)
(bkz: Etme eyleme)
(bkz: Padişah fermanı)
göt korkusundan tdk sözlüğe bakıp entry girmek ile sonuçlanabilecek durumdur.

(bkz: kendin ol yeter)
sol frame için hayırlı bir gelişmedir.
bir çok yazar hakkında bilgi kısmında 6.nesil silik yazacak olmasının habercisi.
(bkz: zall ın uçurma potansiyeli)
Sözlüğü troll yazarların doldurmasından kaynaklanan durumdur. olsundur.
uçurulma kriterlerini bilmediğimiz uçurma operasyonu.

edit:artık biliyoruz.
temizlik yapmak isteyen zall eylemi.

ultimatum gelişmeler kısmında yaklaşık 15 dakika önce verildi.

bu dakikadan sonra yobazlar kendi köşelerine çekildi.
temizlik sonunda kalacak yazar sayısınında bir anda merak konusu haline gelmesine neden olacak durum.
ödün bokun hep birbirine karışması durumu.
an itibariyle gammazlardan yardım istendi top gammazlarda ispiyonlar bekleniyor, çok hareketli bir gün sayın yazarlar sonucu hep birlikte görücez.
pek çok yazarın, esra ceyhan' ın programında, uçtuğunu iddia edip " allaaaaaaahhhhh " diyerek seken vatandaşın neler hissettiğini anlayacağı gelişmedir.
entrylere bakılırsa allahım öğretmen beni görmesin şeklinde yazanların ( ki bende dahil ) hepsinin altıncı nesil olması diğerlerini kaşarlanmış durumuna düşürüyor '' korkmayın oğlum lan her sene oluyor''. zall ın bir çok yazarı uçuracak olması sadece altıncı nesilden seçecek anlamına gelmez değil mi? yok yok gelmez.
takdir edilesi bir davranıştır. ayakta alkışlıyoruz.
(bkz: yılbaşı hediyesi)
adina yilbasi temizligi verilmis... hayir sorarlar; bugune kadar neredeydiniz, yilbasinin bu durumda nasil bir anlam ve onemi var, boyle basit tehditlere ne gerek var zaten kafaniza gore ucurabilirsiniz, ucuruyorsunuz da... evet zekeriya oz bu sorulari yoneltmeli ilgili kisilere...

hakaret derken? bana gore "tehdit" daha olumcul bir gunah... bana gore en iyi bildiginiz isi yapmayi; susmayi, gidip kod yazip hayatla iliskileri kesmeyi gerektiriyor... isletme becerisi goremiyoruz zira.
zall'ın sözlüğe çeki-düzen varmek adına gerçekleştireceği eylem. muhtemelen uçuracaklarına önceden ültimatom verecektir.
(bkz: isabet)
(bkz: insanın sabrını zorlayıcı başlık açmak)
(bkz: kesin ip var amına koyim)
(bkz: zall da bizle uçsun).