bugün

yeni bir yılın gelmesi sebebiyle, yeni umutlar, yeni ve güzel başlangıçların habercisi olarak sevdiklerimize (zorunlu hallerde de sevmediklerimize) verdiğimiz hediyelerdir.

mesela 2010 yılbaşısında sevgili hükümetimiz; benzine, mazota, telefon vergilerine, köprü/otopark geçişlerine vs. vs. zam yaparak bizi ne kadar sevdiğini göstertmiştir.

(bkz: ben de sizi)

o diil de; "siz yılbaşı mı kutlarsınız, alın size hedaye; haşırt!" gibi bir durum da sezinlenebilir bu olanlardan. ama bu sadece fesatlık olur, vesvese olur, gudiklik olur. değil mi cancağızım? öperin.
kapitalizm'in meyvesidir. anlam yüklemenin çok zor olduğu bir durumdur benim için.
bugün okulda aldığım hediyedir iki kız arkadaşımdan. tazmanya canavar'lı boxer almışlar. sağolsunlar.
Teyseme alacağım çaydanlık. Bir yıldır başımın etini yedi. iyiki daha önce almamışım bir taşta iki kuş. ...
--spoiler--
okul yıllarında dönem ödevini bile son gece yetiştirmeye alışmış bir milletin, sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak için şu an epey vakti var.
--spoiler--
(bkz: kırmızı don)
şimdiden alınmalıdır. babama ve anneme birer hediye aldım yaptıkları şeylerden dolayı az bile ; umarım beğenirsiniz. babaaneme de alacaktım ama o hediye işinden pek anlamaz. *
tam yılbaşında sevgilime ne alıcam diye paniklerken bi sevgilim olmadığı aklıma geldi, yalnızlık ne güzel ya sevgili dediğin masraf!
anlamanı anlayamadığım hediyedir. ne için alınır eski yıla veda için mi yoksa yeni yıla hoş geldi diye mi alınır, ya da almaya karar verdiniz sevgilinize veya eşinize neden kırmızı don olmak zorundadır.
http://www.grupfoni.com/Y...uct?url=noel-kurabiyesi-1

aha budur.
Anne babaya pijama takımı ve terlik arkadaşlara atkı sevdiceğe ömrün geri kalanı.
Kimisi için indirim fırsatı kimisi için kapitalist dünyanın bir oyunu her zaman olduğu gibi. Yılbaşı zamanı geldi mi karşınızdakini mutlu etmenin bir yoludur en özet hali ile. Hediye seçemeyenlere ufak bir derleme:
görsel
Yeni yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar. Her sene yeni yılın gelişini büyük bir coşkuyla kutlarız. Hayatımızda çok büyük bir değişiklik olacağından değil belki; ama sevdiklerimizle yeni başlangıçlara adım atmaktan mutluluk duyduğumuz için. Yeni yıl aynı zamanda sevdiklerimizi sevindirmek için de güzel bir bahane. Hediye seçimi bir işkenceye dönmediği sürece! Yoğun tempoda çalışan veya öğrenim gören bizlerin doğru hediyeye ulaşmak için ayıracak günleri yok. Siz de böyle düşünüyorsanız, aşağıda hepsiburada. com’un yılbaşı sayfasından yararlanarak hazırlanan mini listeyi inceleyebilirsiniz:

Sevgiliye

Yılbaşının en klasik hediyeleri parfüm ve saat. Eğer riske girmek istemiyorsanız, erkeğe saat, kadına parfüm hediye etme geleneğini sürdürebilirsiniz. Mücevherler veya ihtiyaca göre teknoloji ürünleri de gayet uygun hediyeler olabilir;

- Saat almak istiyorsanız: Erkekler için saat modelleri
- Mücevher almak istiyorsanız: Melis Gold Altın Taşlı Sonsuzluk Bileklik
- Tablet almak istiyorsanız: iPad Mini

Arkadaşa

Arkaşınıza hediye seçerken, onun sürekli almayı ertelediği, ihtiyacını fark etmediği ürünlere ya da herkesin ilgi gösterebileceği ürünlere yönelebilirsiniz;

- Müzik seven arkadaş için: iPhone Dock
- Playstation seven arkadaş için: PES 2014
- ilginçlikler insanı arkadaşınız için: Furby

Aileye

Aile bireylerinin daha çok neden mutlu olacağını tahmin etmek genellikle daha kolay oluyor. ihtiyaçlarını, neden hoşlandıklarını uzun zamandır gözlemlemiş olduğumuz için belki de;

- Babanız tamir işlerinden hoşlanıyorsa: Bosch Çantalı Darbeli Matkap
- Çocuğunuza güzel bir sürpriz: Hot Wheels Çılgın Dinazor
- Anneniz için: Nevinci inci Set

Yılbaşına özel binlerce ürün arasından dilediğinizi seçmek ve alışverişe başlamak için Yılbaşı sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli alışverişler!
yılın son günü verilen ve ne alacağım diye düşünenlerin http://www.aynigunkargo.com/hediyeler-sayfasi-menu linkinden fikir alabilecekleri nesnedir.
Niye benim hediye törenim olmuyor..
şöyle içinde birsürü çikolata şeker kupa bitki çayları olan bir kutu hiç fena olmazdı.
Gomşularrrr yetişin tek başıma ölecem burada.

görsel .
Gizem gerilim kitapları.
büyük hediye alacağım hissediyorum.
sevgilim olan kadına "terrarium" denilen şeyi yaparak ona sunacağım hediye türü.
Gereksizdir boşuna stres ,maddi kayıp...
https://ipfs.io/ipfs/QmUC...uyrL6a7zjS7wNnvR5iNzYALSh

ereader prestigio uygulaması aracılığıyla okuyabileceğiniz bir sürü e kitap.

hepinize hediyem olsun canlar.
Aķşam saatlerinden itibaren sosyal medyada paylaşılmamasını rica ettiğim hediyelerdir.

Bize ne ulan size alınan hediyeden?
başta heyecanlandırıp duygulandıran, sonrasında da mutlu eden hediyelerdir *
görsel
bu defteri istiyorum.
Genellikle bere, atkı, patik türü şeylerdir.
Kış ayları ya, yurdum insanı ancak bunları akıl edip alır.
Bi yılbaşı hediyesi Almayalı 10 yıl oldu gerçi, şu an onlara da razıyım.