bugün

"gladyatör demiştik ne çıktı" dedikten sonra "bu mu şimdi olay bu mu?" diye söylenen yazarın yaşadığı ruh hali.

(bkz: sözlükten atılma nedenleri) *

edit: o da insanmış.

büdüt: lanet olsun ki her gördüklerini kendi kafalarına göre yorumlayan insanlara, yazıklar olsun sizlere, yok dış görünümmüş yok bilmem ne? sizin gördükleriniz kendi karakterlerinizi, bizim yaptıklarımız saygı ve sevgi çerçevesinde muhabbetlerimizi gösterir. düz adam olarak yaşıyorsunuz, sizlerden çok var bu dünyada yeriniz yok a.k.
yanlış olan tespittir. asıl hayal kırıklığı konuşunca başlar.

(bkz: zall konuşurken türkçe alt yazı eklemek)
büyüktür, çok büyük...
tipe bak la. *
http://www.facebook.com/p...AAApG9DPMiMQe4cYg3Dao6r4B

(bkz: uçacaksın)

mesajlardan sonra gelen edit: bu resimdeki zall'dır efenim, gerçek zall.
sadece görüntüye önem veren önyargılı bünyelerin yaşayabileceği kırıklıktır. yani hayal kırıklığının sebebi bünyede aranmalıdır.
(bkz: #2496710)
sözlükteki kariyerimin bitmesi tehlikesi olsa da, bunu yazmazsam gerçekten içimde kalıcak dostlar..

zall ferhat güzel e benziyor sanki. tamam tıpa tıp benzemiyor ama andırıyor.
serin denizlerden kızgın çöllere atlamak gibi bir his.

(bkz: sevdiğimden yapıyorum)
(bkz: iniesta)
şaşırtandır.

hayır şaşırdığım zall'ın tipi değil, onu görünce hayal kırıklığına uğrayan yazarlardır.

ne düşünüyordun acaba hacı, evenmeyi mi planlıyordun adamla?

ve ayrıca eminim ki, zall çok yakışıklı bir adam olsaydı bok atmak için daha çok yazar girerdi sıraya.
şu an yapılan sadece, benim gibi bir adam lan bu ve hatta ben daha yakışıklıyım dur ben şunu aşağılayarak kendimi tatmin edeyimdir... ayıptır.
ayrıca ben zall olsam var ya yedirirdim size bu yazdıklarınızı bu yüzden de eli öpülesidir.
senin benim gini bir insan, ama birazcık akıl fazlası var o kadar, onu da çok çalışırsak kapatırız. insan olum sonucta. sözlük kurdu diye ona; sen insan değilsin, senden insan olmaz mı diyeceğiz?
(bkz: sen bir meleksin)
(bkz: benim annem bir melek)
kod yazmaktan devreleri dönmüş garibim. televidyon da ki röportajın da yenilir yutulur görünüyor ama.
neyse ki önemli olan boyu değil çaktığı çivi.

(bkz: zall a aşık olan sözlük yazarları)
tipi bu kadar önemli midir sorusunu getirir akla. kıvanç tatlıtuğ benzeri biri olsaydı ne değişecekti ki? insan olsun yeter.
olmayan hayal kırıklığıdır.
(bkz: Görsekte yaşasak)

(bkz: Ben değil onlar dedi sözlük)
engin günaydına benzeyen kişiyi görünce şaşırılmasıdır.*
zall'ın arkadaşı olarak sözlüğü görünce yaşanan hayal kırıklığının yanında, pek bir şey ifade etmeyen durumdur.

+ sözlük dedin, forum çıktı.
(bkz: beyaz atlı zall)
sonucunda uludağ sözlüğün değil de inci sözlüğün kurucusuna daha çok benzediği kanaatine varılan hayal kırıklığıdır.
acı ama gerçekti. olanların tek suçlusu o kırmızı kazaktı.
bir vuruşuyla 50 kişiyi öldürdüğünü, g*tünden yıldırım çıkarttığını düşünen bir insanın içine düştüğü durum.
- merhaba ben zall

+ hadi len

- valla ben zall ya

+ zall bu kadar tipsiz olamaz

- ne diyon sen ya

+ abi konuşma ya ne dediğin anlaşılmıyor zaten

- ben seni sözlükten uçurayım da gör sen

+ valla zall mısın sen ya

- beynine kan gitmeye başladı yavaş yavaş

+ ne dediğini çözüyorum tane tane konuşunca bak

- silmiyim mi üyeliğini

+ yakından bakınca o kadar da tipsiz değilmişin sen ya

- o kadar mı?

+ yakışıklı bile denebilir valla

- denebilir mi? kaşınıyon ha

+ kız olsam verirdim o derece

- aferin aferin.
-ne zalletmiştin ki?
zall ı görmeden önce hayallerde yaşandığının göstergesidir.
-bu mu len zall?
+he valla bu işte, sen bir de ssgyi gör.
bence temiz yüzlü biri. insanları kendi göz zevklerinize değerlendirmemelisiniz.