bugün

(bkz: marcelo zalayeta)
yeni bir altıncı nesil yazar, hoşgeldin la.
japonya ya gidenlere bir sürü yorum yapılır. ama benim duyduğum en güzel yorumu yapan kişi.
(bkz: (#7103318))
hurriyet.com'un haberine göre kayserispor'un türkiyeye getirdiği futbolcu. bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra sözleşme imzalayacakmış.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15621123.asp?gid=373
kayserispor'un helder postiga, kris boyd, makukula derken bir anda getirdiği uruguaylı santrfor.
(bkz: marcelo danubio zalayeta)
spor futboldan ibaret değildir diyoruz ama sen öyle diyorsan öyledir aslan. (bkz: #10268540)

madem detaylı bi incelemeye gittik, ligden düşen basketbol takımını da yaz, survivor da kaybeden ekibi de yaz. *
(#14014636) t.c nin açılımı zaten türkiye cumhuriyetidir sayın yazar. olayları çaptırmayın kendi çapınızda. türkiye cumhuriyetin dini kimliği olsa nüfus cüzdanında din kısmında standart islam yazardı. isteyen musevi, isteyen hristiyan, isteyende budist yazdıra biliyor. o sebeple t.c nin resmi bir dini yoktur. sayın yazar.
Monaco nedir? Ve hanedanı katletmekten beter etmedik mi? Ulan hem okumaz araştırmazlar hemde tanım yapmaya çalışırlar ha. Bişeyler yapmaya çalışan yazar.
(bkz: afrika daki çocukların kendi rızkıyla gelmemesi/#15079620)

imana getirmiş yazar.

islam = fırsatlar dini.

ben de diyorum, bu amerikancılık nereden geliyor bunlara.
amerikanin fırsatları kullanamayanin elinden almaya gasp etmeye dayalı ıslam ise çalışmaya sadece bireyin kendisine dayalı, ya boşverdim hadi okuma ama düşün biraz ne olur.