1. 11.
  solistlerinin frodo baggins' e benzediği ve mordor' un yolları isimli albümlerini ısrarla bekleyeceğim gurup.
  2 -1 ... soothsayer
 2. 12.
  klibini izleyince gözümün önüne greenday geldi bir an, hayır solistinin dişleride bozuk olsa tam olacak yani. müzikleri ülkemiz için yeni diyelim öyle olsun bana kattıkları bişey yok sonuçta amaben yinede edite açık bir insanım dinleyip görücez.arabeskçi albüm yapacağına böyle gençler yapsın daha iyi tabi orası ayrı.
  2 -1 ... ayvirsin
 3. 13.
  solistlerinin hareketlerinin brian molko ya gereginden cok benzedigi grup.
  (bkz: yeni cikanlarin birilerine benzetilmesi)
  2 ... bilmem
 4. 14.
  çikolata adlı parçanın klibi sizi çikolatadan nefret ettirebilir.
  4 ... hemoglobin
 5. 15.
  bu çarşamba, bir otel odasında, saat sabah 10'da, dream tv'de, çikolata adlı şarkılarının klibini görüp anında nefret ettiğim, özentilerin efendisi gothic grup. yani gerçek anlamda tiksindim kendilerinden, bu yüzden klibi sonuna dek izledim. bir de klibin sonunda çikolata sürüyor her yerine, güya kan gibi gösterecek ve bir nevi karizma yapacaklar. bu ne özenmişliktir ya. çikolatanızı da alıp kaybolun diyorum kendilerine. tutmaz müziğiniz türkiye'de...
  4 -8 ... eskisevgili
 6. 16.
  "zaten ilk çıktıklarında epey bir zorlanan bar grupları bir de özentilik yaftasını yerlerse işler iyice boka sarar ve başarılı da olamazlar" demek istediğim grup. hatta dedim. o da yetmedi nah buraya yazdım.
  1 -3 ... sülfeddin pulman
 7. 17.
  ankaranın son yıllarda rock piyasasına sunduğu gruplardan biridir. hipokondriyak isimli depresif bir şarkıları vardır, güzel olmuştur. ayrıca grubun şarkı sözleri dikkat çekmektedir.
  3 ... kaptanmagraadami
 8. 18.
  herkesin birilerine benzettiği bir grup.
  madem o kadar çok gruba benziyorlar ne güzel işte harmanlamışlar hepsini. ne bileyim yorumları okuyunca böyle bir düşündüm.
  ahtapot u çıkış parçaları yapabilirlerdi.
  2 ... kevin
 9. 19.
  latincesi nerium oleander olan apocynaceae familyasından bir bitkidir. yapraklarının toksik etkisi vardır ve kanser ilacı elde ediminde kullanılır. ayrıca yine yapraklarının içerdiği kardiotonik glikozitler sayesinde kalbi kuvvetlendirici etkiye sahiptir
  3 -1 ... rosemary
 10. 20.
  bazı kişiler tarafından yapraklarının zehirli olduğuda söylenir. doğruluk payı nekadardır bilmem sadece kulak dolgunluğu.
  2 ... kuntayi kinteleyen adam