bugün

alayı kıllı amk. yunan sevgili yapacaksanız epilasyon parası ayırın. bunları görünce bizim kızlar bile gözüme güzel geldi.
fena birşeydir.
Beni en sonunda bir Yunan kızı kaçırıp akropolis'e götürecek gibi. Slowly'de çok tatlı soppet yunan kızlar var.

Ay zeus aşkına. Evvelden beri ilgim vardır zaten yunan ve yunan kızına.
Bunlardan en güzeli de Truvalı Helen.
Bikini ile Facebook'a foto atan fit olan kızlardır.
renkli gözlü, izmir kızları gibi büyük ölçüde güzel kızlardır. kıskanılmaları normaldir.
yunan erkekleri arasındaki vücut yapma, kendine bakma, kendini sevme gibi alışkanlıklar bu kızlarda görülemez. çok ufak bir kısmı hariç bakımsız, özensiz, tembel, kaprisli kızlardır. plajlarda tanrı gibi arz-ı endam eden esmer kas yığınlarının yanında sarkık göbekli kezbanlar gururla gezerler. çünkü erkeklerin başka çareleri yoktur.
adı eleni

yonan tanrıçası.

https://galeri.uludagsozluk.com/10/rihanna_3183.jpg
son derece dobralardır. ses tonları baskındır. dominant özelliklere sahiptirler. siyah saçlı siyah gözlülerdir. ortalama üstü güzellikteler. iyi giyinirler. fit vücutlara sahiptirler. türk dizilerine hakimdirler. akdeniz kadınlarıdır. türk kızlarına fiziksel olarak az da olsa benzerler.
balkanların en çirkin kızları olabilirler çoğu çingeneye benziyor. türk kızları bunlardan güzel.
güzel ateşli sevişme potansiyeline sahip
kızlardır. 3 yıl önce bi tanesiyle tanesiyle
tanışmıştım 2 yıl fena işler yapmıştık..
komşu yunanistan'ın kızlarıdır.
suriyeli mülteciler geliyor.
görsel

(bkz: yalamasınlar karambolde)
abartıldıkları kadar güzel değildirler.
manisalı, aydınlı kumral güzeli türk kızları kendilerine tur bindirir.

ha çirkinler mi? hayır.
ama bizim ege ortalamasının daha güzel olduğunu düşünüyorum.

hele bazı yunan kızları var ki mardin'den, çorum'dan yunanistan'a sürülmüş gibi.
şimdi bunlar bizim egelilerden güzel dersek çarpılırız.

bu biraz komşunun tavuğu komşuya kaz görünür hikayesi.
Geneli esmer ve buğday tenli, düzgün fizikli kızlardır.
Gayet güzel olan kızlardır.
Laz kızları gibi sinürlü ve atarlı olurlar. Komşumuz yunandı ordan biliyorum.
çok güzel olurlar türk kızlarına çok benzerler.
(bkz: yalarun)
kızlar arasında ayrımcılık yapan doğru cehennemi boylar.
Bazı Anadolu kezbanlarıyla genetik akrabalardır.
anal seks düşkünü kızlardır.
7 yaşında sigaraya başlamış esmer, çelimsiz ve itici kızlardır. ayak yapmayın 4 sene kaldım yunanda.
fizik olarak sırp kızlarına benzerler. zeki kızlardır.
siz bu yunanlıların ne derece türk alerjisi olduğunu bilmezsiniz gemici bir arkadaşım var yunanistan'da para ile bile birlikte olamamış kimseyle boşuna hayal kurmayın . biz türk erkekleri için en iyisi slav kadınlarıdır ırkçılık yapmazlar sevecendirler canlarım benim .
seksi doruklarda yaşayan kızlardır.