bugün

Anacığım öğretirdi yeter ki istesin.
daha konuşmayı bile bilmedigi icin normal karsilanmasi gereken kızdır.
(bkz: anlatim bozuklugu)
(bkz: acacagin basligi seveyim)
dogrusu: yumurta pisirmeyi bile beceremem diyen kiz
evlenilecek kızdır..
Sen yumurta pisirmeden once tavuk yumurtayi yapmis oluyor zaten, rol calmanin anlami yok. Fiilen yumurta pisirilir canim be, yemek yapilir.
bu başlığı yazanın, yemek yapmak fiili ile birlikte kullanılan gıda ürünlerini yeniden çalışması gerekir, şöyle ki:

yumurta "pişirilmez", yumurta "yapılır veya "kırılır". keza:

menemen, sucuklu/pastırmalı, lop, rafadan, alakok, yağda,,sahanda, kavurmalı yumurta da, omlet de pişirilmez, "yapılır.
Zengin kızıysa, bir değerlendirebilirim aslında.
yakınındaysa sorar mısın neden yaşıyormuş?
Maldır. Bence başka açıklama aramaya gerek yoktur.
Yumurta pişiremeyen kişi net beyinsizdir. Yazın yumurta taşın üstüne düşse kırılır pişer. Kaldı ki yemek yapmak eğer bir gurmeye yapmıyorsan zor bir zanaat değil. Böyle kızlara kız deyince kız olmak beni üzüyor.
ya öğrenir ya da Allah yolunu açık etsin deyip yol verilir.
Gerizekalıdır! Ne işin olur böyleleriyle, uzaklaş hemen ordan!
aç kalacak olan kızdır. ekmeğin arasına peynir falan koyabiliyordur inşallah.
Bu kızlar sanıyor ki prenses gibi evlendiği zaman yemek falan yaptirmasinlar. O yüzden salak ayağına yatıyor. Yumurta bile pisiremeyen insan mi Olur? Tamam hamarat değilsindir ama en azından bir yumurta kırmayı, makarna yapmayi bilmeli bir insan. Bilmeyende ağır salaktır.
Yuhh o kadar da değildir artık. Düşünün ben bile yapabiliyorum. Gerçi tek yapabildiğim yemekte o.
Gomlegi cirkinse pantolonu guzeldir belki.
El üstünde tutulacak şansı hep yaver gidecek kızdır.
bir zahmet ölsün. Erkeklerin nasıl ev, tamirat, tadilat işlerinden anlaması gerekiyorsa kadınların da bir takım işlerden anlaması gerekir.
başka yumurtlara ilgi duymaktan tavuk yumurtasına zaman kalmamıştır.
babam et ustası bana bütün bildiği et yemeklerini öğretti diğer yemekleri de biliyorum sorun değil.
vurdurmuyodur.
eğitime alınması gereken kızlardır. hala öğrenemiyorsa başka şeylere sevk edilmeli. len sene 2016 ve biz erkekler bile birden fazla çeşit yemek yapabiliyorken kadın bir bireyin hiç bir şey yapamıyor olması mantıklı mı ? bunun cinsiyetçilik ile alakası da yok üstelik bak madem eşitiz her anlamda biz 2-3 çeşit yemek yapabiliyorken kadınlarda en azından bizim kadarını yapabilsin bir zahmet.
(#21266683)
acilen öğretilmesi gereken kızdır, saygılarımla.
babasinin evinde prensesler gibi bakilmis kizdir.
valla haftanin yedi gunu hic oyle yemek yapmakla falan ugrasamam evlenecek olursam.
haftada en az iki gun disarida yemege cikarmali erkek dedigin.
fırlamadır. Biliyordur ama bilmeze yatıyordur.