bugün

istanbul'da 10 salise açılıp 5 yıl kapanan site. *
konya'nın kırsalında açılan, merkezinde kapanan site. şimdi kırsaldan merkeze şöyle bir teğet çiziyoruz..
izmir de bi açılıp bi kapanan site. gidip geliyor efendim.
çorum'da açılıp açılmadığı merak konusu olan site.
istanbul'da nihayet açılmak üzere olan site. yok yok açma, bir tur bekleyelim. izmir sen ne hissediyorsun?
http://www.busiteyeerisimengellenmistir.com a girdigimi hissettiren site.
bursa'da da acılmayan site. *
şimdi mikrofonlarımız samsunda;

evet youtube bir açıldııı bir kapandııı derken çarşamba dolaylarından bir açılma haberi geldi, bafrada işler iyi görünmüyor, asarcık sessizliğini koruyor, kavakta zaten internet bağlantısı yok...

tekrar ankara stüdyolarımızdayız.

edit: samsuna muameleli yaklaşan site.
izmir de bu gidişle açılacak gibi görünen site. az gidip çok geliyor efendim, bekliyoruz. söz istanbul da..
istanbulda* sabahtan beri açık olan site. kimseden ses çıkmayınca belki bana özeldir diye adına entry yazmadığım sitedir.
youtube muhabirimiz pringles eskisehirden bildiriyor..

iyi geceler efeniiim, hayirli ramazanlar. saat 03.35, eskisehir de gecenin sessizligini ramazan davulculari bozuyor. ramazan dahi olsa alkol tüketiminin yogun oldugu bir kentteyiz. kanaatimce allah eskisehirlileri cezalandiriyor. (noluyor lan, ihlas haber ajansi gibi oldu.) *
istanbul'da açılıp saçılmış olan site. görmeyeli çok değişmiş, pek bir havalanmış. olmamış diyor, 10 üzerinden 2 veriyoruz. şimdi bodrum gecelerindeyiz...
bizim katta açılan, alttaki komşuda açılmayan site.
kesin çözüm için ısrarla (bkz: youtube jacker)
görmeyeli büyümüşsün dediğim sitedir. arama yaparken alternatif aramaları gösteriyor afferin sana youtube taktir ettim.
açıldı denen ancak eğer oynanmış hosts dosyası olmadan girmeye çalıştığımda açılmayan, sanırım bilgisayarım önbellekten "siteye erişim engellenmiştir" zımbırtısını karşıma çıkarıyor dediğim, aça kapaya bozulan site...

ama hosts zımbırtısında kesin çözüm vardır, aylar sonra karşımızda gördüğümüzde farkettiğimiz yeniliklerden bir diğeri, favorilerine eklediğin videolara benzer videoları anasayfada karşına getirip, abi senin için bunları seçtik sen seversin belki demesi çok hoş...
telekom'un orasını, burasını oynaya oynaya bozduğu sitedir kendileri. *
edirne'de de açılmayan sitedir.
namibya-mozambik sınırının 27 km güneydoğusundaki evimde açılan sitedir.
Opendns nameserverları sayesinde erişebileceğiniz site.
(bkz: bu siteye erişim engellenmiştir)
bu gece de eskisehir den erisilemeyen site. *
açılmaktadır.
kapı numaramızın hikmetindenmidir yoksa benim külüstür pc den midir açılmayan site. * * *
türktelekom'da çalışan nöbetçi memurun canı sıkılıp iki takılıp çıkacağı sitedir. biraz sonra kapatır.

(bkz: 12 eylül 2008 youtube un açılması)