bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    1997 doğumlu belçikalı oyuncu Anderlechtte forma giymekte ve şu yaşında şimdiden 3 maça çıkıp 1 asist yaptı ileride ismini duyarız bu ortasahanın.
    2 ... sopartacus
  2. 2.
    tottenham ilgileniyormuş kendisiyle. umarım alamazlar. şöyle oyuncuları liverpool scout ları neden görmüyor? büyük wonderkid. henüz 16 yaşında ön libero oynuyor çift ayaklı. 5 yaşında anderlecht altyapısında başlamış futbol hayatına. ileride buralar entry dolar.
    2 ... ineedyousomuchcloser
  3. 3.
    Club Brugge macinda haftanin pasini atmis genc yetenek.

https://video.uludagsozluk.com/v/youri-tielemans-113775/

2 ... baslik parasi
  4. 4.
    club brugge pasında attığı pas için demiyorum bu çocuk ileride mevkiisinin en iyisi olacak.
    1 ... ineedyousomuchcloser
  5. 5.
    takımının vazgeçilmezi olmaya başlamış genç yetenek. geleceğin en iyi göbek oyuncusu.
    2 ... alex10br
  6. 6.
    galatasaray' ın transfer listesinde olduğu söylenen genç yetenek.

muhtemelen avrupa' nın büyük liglerine açılacaktır.
    2 ... edo99
  7. 7.
    daha 17 yaşında anderlechtd de kilit oyuncu potansiyeline ulaşmış genç topçu.
    2 ... milsiz kahin
  8. 8.
    ileride dünyada mevkisinin en iyisi olacağını düşündüğüm belçikalı harika orta saha oyuncusu. inanılmaz oyun görüşü, pasları, çalımları var. bu yaşta böyle bir yetenek gerçekten insanı hayrete düşürüyor.
    1 ... alex10br
  9. 9.
    7 sene sonda fifa yılın asisti ödülünü alırken imza isteyecek bir ton hayranı olacak tabi fifa 7 sene sonra böyle bir ödül çıkaracak mı bilinmez ama sabah kahvaltıda kavhe içtin mi? evet o zaman fifa bu ödülü 20 seneye anca çıkartır.
    2 ... muyr
  10. 10.
    tottenham, dortmund, arsenal, atletico gibi takımların 8-10 milyona alıp real madride, chelsea'ye manchester city gibi takımlara 60-70 milyona iteleyeceği yetenekli oyuncu. kombine alıyorum bu başlığın altından çünkü bahsettigim transfer hikayesi gerçekleşince burası entry dolacak.
    3 ... kaykildim