bugün

Yorulmak istemeyen ölsün. Hayattayken yorulursun ya.
iş güç yordu aq ya. Ulan daha az stresli rahat olur dedim her gün sıkıntı gerginlik stres.
Bugün çok yoruldum. Günübirlik seyahatler yoruyor artık bu mevsimde.
her şeyden yoruldum ben de arkadaşlar. sürekli olarak mutsuz hissetmekten, bir şeyleri başaramıyor gibi olmaktan, her günün aynı olmasından, sürekli olarak kaygı içerisinde olmaktan yoruldum.
fark edildiğinde insan sürekli aynı şeyleri yaptığını ve buna geçici bir ara verebileceği tatil imkanını belli sebeplerden ötürü bulamadığını görüyorsa bedeninde ve zihninde artmaya devam edendir.
neticede insanız ve temiz koylardaki kumlara uzanmak, dibi görünen bir denizde yüzmek, ingiliz kadınlarla tanışıp sevişmek bizim de yapabileceklerimiz arasında olmalı... olmadıkça ruhun güneşin altında kalmış bir kağıt gibi kuruyup yıpranıyor.
Vücudun zehridir.

Olmasaydı iyi olurmuydu acaba hiç yorulmadan koşmak.
Karınızı siker misiniz? AÇILMADI DAHA. SABREDiN.
"karınızla şunu yapar mısınız?" başlıklarının açılmamasından anlamalıydık..
Vallahi yoruldum ya 750 km yol yapmışım bugün.
bedenen ve ruhen çöküşe geçmek. rutin bir düzen de buna sahip olabilir.
ben anlamsızlık boşluklarında ve soru işaretleri arasında kaybolup yolumu şaşıra şaşıra yoruldum. hevesim tükendi.
bir linç yiyin bir şeyiniz kalmaz.

seni de untmadık.
concoon.
oluyor baya.
Yoruldum. Güçlü olmaya çalışmaktan, her gece unutmaya çalışmaktan, her sabah hatırlamaktan yoruldum.
başim agrimak.
son bir senede 23 uçuş yapmış birey hissiyatı.
Zihni telkin edip kahve içseniz de aşırı yüklendiğiniz fiziğiniz sayesinde bayıltandır.
al iste o yasak kelimeyi kullandin.

yo rul dum

simdi bunun sonu gelmeyecek.

kendisini kahkalarla aniyoruz.
Bu aralar aşırı derecede hissettiğim durumdur. Gözlerim iki gündür kırmızı geziyorum. Bugün yanımdaki kız diyor gözün iki gündür kanlı biraz mola ver diye cidden çok yoruldum ya.
Uyku, dinlenebilme sorununuz yoksa geçer. Ruhun yorgunluğu daha zordur. Mutluysan bedenin yorgunluğu hoş bile gelebilir.
Hayatın getirisi, her mânâda esintisi.
Her günkü, rutin alışkanlığım benim. Neyse ki, haftaya tatile gidiyorum. iyi bir tatili hak ettiğimi düşünüyorum.

Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz
Hoop ordayım.
Dağlar, bayırlar, o uzun yollar
Hepsi hikaye, firardayım.
Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz.
Hoop ordayım..
Yorgun, bitkin, üzgün...

Gerçekleri bilmek istemezdim.

19 yaş için fazla geldi.
Kötü Düşünmek, düşündüğüm gibi çıkmasından daha çok yoruyor. Yeter artık lan. Cidden yeter.
gerçekleşmeyen hayaller, yapılmayan şeyler, gelmeyen kadınların sonucudur.
Maddi yorgunlukları manevi yorgunluklara yeğliyorsanız işiniz bitmiştir.