bugün

fanatik akpli bir on birinci. peh hoş geldiğini sanmıyorum. kimin feyki acaba..
Israrla erkek seçmenlerin tipine takmış yeni troll adayımız. Ya gay ya kadın.
karıyla kızla kafayı bozmuş yazar.
am götle ilgili googleden copy paste yapıp ortama atan çakma yazarımsı.

biraz aklı varsa cami duvarına işemesin derim. amaç eğlence sen sikmeli başlık açarsan ben öyle giri girerim. evet...
Yeni bir tr*ll. Tez vakitte uçurulması dileğiyle.
nickinde kanayan gül eksik olan yazar.2007'den fırlamış galiba.
mide bulandıran yazar.

seversin, düşkünsündür anlarım da yavrum sen baya sapıksın ama?

bazılarının diline çok vuruyor, üzülüyorum yaa.
Hiçbir iyilik cezasız kalmıyor di mi? Tıpkı hiçbir şeyin gizli kalmayacağı gibi? Ne istiyorsunuz o kokuşmuş saldırgan ve linççi psikolojinizle benden?
Yazılarım birilerini andırıyorsa bunun bir ekol olması aklınıza gelmiyor da neden kesin şunun feyki kesin bu yazıları çalıntı bilmem ne falan diyorsunuz? Bu bir ekoldür ve düşünceler birbirinden izler taşıyabilir.

Size ne benim ama olan düşkünlüğümden ve onu naif bir dille anlatımımdan? Alın donuza kesin sesinizi.

illa eski sevgilinin özlenen bilmem neleri başlığında aglamam mı lazım sizin beni övmeniz için. Ya da göstermelik duyar kasmak için başkalarının acılarıyla dertleniyor gibi rol yapıp mı yazmalıyım? Gece 00.00 ı bekleyip söZlük yazarlarının itiraflarına "köpişim zeytin öleli 3 yıl oldu ama ben hála unutamadım ühühü" deyip aglasam basardınız bağırınıza. Sözlüğün ağır abileri sizi.

Ama yalnız da değilim bukowski yaşasa beni basardı bağrına ve açık oylardı beni.

Gidin buradan kötü insanlar.

edit: ayrıca (bkz: hiçbiriniz bir sözlük güzeli etmezsiniz/#39688016)
Kaliteli bir yazar kesinlikle. Üslubunu da pek beğeniyorum.
(bkz: on birinci nesil silik)
Ben demiştim demekten nefret ederim ama ben demiştim.*
güncel Önemli Başlıklar