bugün

sabaha karşı efsane dizi oz'u izliyordum. hafif mide bulantısı başladı bende. ben de uyursam geçer diyerek vurdum kafayı yattım. öğlen teorik olarak kalsamda fiiliyata dökemedim. midem daha şiddetli bulanıyor, bulantı bir şey değil jupiter'in yer çekimine maruz kalmışçasına hareket edemiyordum. her yerim sızım sızım sızlıyordu. ev arkadaşlarım yanıma geldi neyin var dedi böyle böyle dedim hacı. buralarım böyle hep ağriyir. başım da dönüyor kafam bir milyon, mahvolmuşum. akşama kadar çektim bunu gözlerimden yaşlar geliyor bitap durumdayım. en sonunda arkadaş dedi gel hastaneye gidek bu böyle olmayacak başımıza kalacan. arabaya atla git hastaneye sen. biraz bekle oralarda adli vak'alar var daha ohoo. yarım saat sonra tansiyon ölç. olmadı kan tahlili bir saat daha bekle. saat oldu gece 12.

sonuç: bi şiy yok la sende. yorgunluk, stresten olmuştur. daya serumu. geçer birazdan. ama geçmedi. la geçer la. geçmedi eve git. uyu kalk sabah turp gibiyin.

özet ve tanım ikisi bir arada: yorgunluk ve stresle adamın feleği şaşabiliyormuş.