bugün

muhtemelen arabanın önünde, kıç ön kaputa dayanmış, kollar göğüs hizasında bağlı, gözde siyah bir gözlük(bu tamamen çirkinliği kapatmak için) ve "bu araba benim" duruşu vardır. yada yolda giderken yan koltuktaki arkadaşın çekmiş olduğu, kişinin sağ profilini gösteren, gözlük ve şapka gibi aparatlarla süslenen kişilerin fotolarıdır. "kroyum ama para bende" abideleridir bunlar..
zonta dır kısaca ,araba almayı çok matah veya zor birşey sanan görgüsüz tiplerdir.ama buna tav olacak hatunda ziyadesiyle vardır kanımca.ayrıca kendi gibi görmemiş biriyle birlikte olunca ilişkisini arabada yaşayacak olan insan modelidir ve benzin parası elinde patlayacaktır.
görmemişin arabası olmuş tutmuş karterini delmiş modeli insanlardır.trendyyyyyyy oldukları için görgüsüzlükte son modaları yakından takip etmektedirler.
elinde araba anahtarını sallayarak gezenlerden beklenen eylem. lakin burda bir arz talep hususu mevcuttur,kendi geleceğini kurmaktan aciz kızlar bu tiplere yamanarak pahalı hediyeler, iyi restoranlarda yemekler, hatta hatta evlilik hayalleri kurmaktadırlar. erkek tarafı ise çoğu kez kızın gözünü boyayıp one night stand yaşama peşindedir.
(bkz: neye niyet neye kısmet)
benim arabam var bak param var yani gel bi akşam takılalım yavrum mesajı veren kişidir.
arz-talep olayının meyveleridir bu tipler. profilinde arabası olmayan mesaj atmasın diyen yüzeyseller oldukça bu moronlar da olucaktır.
hatun milleti bakın benim arabam var sevisirsek sizi otobüs minübüs gibi toplu tasıma araclarında süründürmem adrese teslim takılır,gezer tozarız havası yaratmak isteyen hödüklerin hedesi.
(bkz: embesilian)
en çok talep edilen erkeein fotğraflarıdır.gözlüklü,askılı bir üst,anahtarı sokmak suretiyle çekilip bu fotonuzu ekleyebilirsiniz.alternatif takılmak isteyenler arabanın üzerinde sevişirkenki fotoğraflarını ekleyebilir.
talep olduğu için arz yaratılmış bir durumdur Aramalarda özellikle yazılır arabalı fotoğrafı olan kişileri görelim diye onlarda şanslarını arttırmak için artık kimi kendi arabası kimide onun bunun arabasına el kol kıç dayayarak çektirdiği fotoğraflardır hatta bazıları fotomontaj bile olabilir