bugün

ince bir üşüttükten sonra hep tuvalete çıkma olayı. Bir de rahatsız edecek derecede oluyorsa zehir olur o gün sana.
Yol üstünde iyi yemek yiyebilecek yer olmaması. Malatya Elazığ yolunu severim Kavurmacı var. Malatya Bingöl arası ızgara var. Mardin Batman arası güzel bir ızgaracı var ama Yozgat Ankara arası yok.
dönüş yolculuğu. genellikle gidişler heyecanlı, dönüşler buruk ve sıkıcı olur.
Benim için çiş olayı ve tuvaletler. Mola yerlerindeki tuvaletleri kullanmak istemem pek. Bu yüzden yolculukta içtiğim su miktarı bellidir. Evden çıkmadan yarım saat önce de bir şeyler içmeyi bırakırım. Bu konuya özen göstermezsem, o yolculuk benim için nahoş geçiyor.
bağırarak kunuşanların mecburen dinlenildiği anlar ;

görsel
bağırarak konuşanların mecburen dinlenildiği anlar ;

görsel
arap ablalarımın win win diye öten bildirim sesi.
otogar'ın orada su satan kişi olmaması. susamış olarak beklemek zorunda kalmak.
Mide bulantısının hissedildiği ilk an.
mecburen iki kisilik koltukta yolculuk etmek zorunda kaldiysaniz, yaninizdaki kisinin yada herhangi bir baska kisinin sizinle konusma cabasi icine girdigi tum anlar.
Arabanın beni tutması. Basınçtan kulağımın, beynimin ağrıması. Çok nazlıyım ya allah beni alana sabır versin tam bir babasının yok ya dilim varmadı bunu demeye ama gıcık bir tipim işte
Şehir veya ilçe giriş çıkışları, bir sürü trafik ışıklarına takılmak.
kimseyi yargılamak istemem ama arap mı değil mi bilmediğim kişilerin genellikle kadınların kötü kokması. Allahım sen affet.
Arkada oturan çocukların koltuğa pıt pıt vurması.