bugün

esra-ceyda ersoy kardeşler-
hayatımıza 2008'de şarkı söylemek lazım yarışmasıyla girdiler. yarışmadaki koçları ümit besen'di. onun eşliğinde " i love you i love you, do you love me yes i do" şeklinde devem eden şarkınını sadece ingilizce bölümlerini söyleyebilmişlerdi. jüri üyelerinden biri " bu hafta sözler daha iyi anlaşıldı" deyince, gelen açıklama şöyle oldu: "yaaağ beeeyn bilkeeeeynt meezunu olduğum içiiin yaağni orda da eğitim ingilizce olduğu için çok zorlanmadım tabeeğğ, eğitim aldığım içiiiinn..
ajdar, nihat doğan.
saçma sapan hareketlerle ünlü olmaya çalışıp çalışamayanlar da vardır. ki onların durumu daha mühimdir.
(bkz: atilla taş)
(bkz: dayak yemeyi seven cafer)
(bkz: doğuş) *
teşekkürler makina.
"herkes bir gün 15 dakikalığına meşhur olacak" - andy warhol
helin avşar.
Hülya avşar.
Acun.
Tarkan.
Atalay demirci.
(bkz: çılgın sedat)
gizem karaca. Tam bir mal kendisi. Ayrica oyunculugu 0 olan yakisikli bos erkekler.
bu gece itibari ile anladık ki necati şaşmaz.
Acun ılıcalının herhangi bir yarışmasına katılıp her yerde karşımıza çıkan insanlar.
hiçbir yeteneği olmasa da ekranlarda görünmenin insanların gözünde ünlü olmak için yeterli olduğu günümüzde pek çok ünlünün yer aldığı grup. bu grup dışında, arkaya ritmi dayayıp saçma sapan sözlerle ve kötü sesle şarkı söylemeye çalışan ve kendine sanatçı diyenler de dahildir bu gruba.
(bkz: aykut erçetin)

adam candan erçetin'in yeğeni olma farkıyla yıllardır galatasaray'da doğru dürüst maça çıkmadan maaş alıyor lan. hem de sözüm ona futbolcu olmadan kazanabileceğinin en azn 50 katını kazanıyor. yakın zamanda futbolu bıraksa eğer az biraz birikim yapmışsa hiç çalışmadan bütün ömrünü kurtarmış olacak.