bugün

Yakın zamanda Forum istanbulda pandemi nedeniyle kapanan giyim markasıdır.
kozmetik ürünlerde(bir çoğunda) yılbaşına kadar yüzde elli indirim olan mağazalar zinciri.

özellikle parfüm ve güneş gözlüğü reyonlarında çok güzel indirimler var. normalde 300 tl lik bir parfüm, 400 tl lik bir ray ban gözlük şuanda yarı fiyatına. göz atmakta fayda var.
yakında ismi de maziye yollanıp sadece boyner olacak eski zincir, yeni halka mağaza. boyner bünyesine isim olarakta katılacaktır.

çalışanları lise de okul havasında çalışan mağaza. eski kariZması yok zaten. bir zamanlar şimdiki orta yaşını geçik insanların buluşma yeriymiş. hey yavrum hey.
normalde 239 tl'ye satılan new balance ayakkabılarımı 179 tl'ye aldığım mağaza, indirim yapmışlar teşekkürler cem boyner.
artık tamamı boynerlerin olmuş.
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/24960944.asp

sanki ucuzamı gitmiş, bilemedim.
starbucks eylemler için kepenk kapatıp kendini korurken işin içinde her ne kadar reklam kısmı dahi olsa gezi parkı avm projesinde yer almayacaklarını açıklamış şirket. helal lan valla helal en azından halkın mücadelesini anlıyorsunuz.
pahalı ama kaliteden ödün verneyen anlayışa sahip mağazalar zinciri.
bizde küçükken yediğiniz kazıktan memnun musunuz diye açılımını yapardık. *
30.07 tarihinde internet sitesinden sipariş ettiğim ayakkabı 05.08 tarihinde bana ulaştı.sorun şuydu ki evde ve mağazada ayağıma oturan 41,5 numara tiger dışarıda giydiğimde arka tarafındaki dışarı sarkan bölümü ayağımı aşırı derecede acıttı. diğer sorun ise internette baktığımda değişimin 7 gün içerisinde gerçekleşebileceği yazıyordu.ben ise fazla dışarı çıkmadığım için ayağımı acıttığını daha dün öğrendim.

neyse bugün ayakkabının faturasını alıp ayakkabıyı kutusuna koyup ykm mağazasına gittim.hiçbir soru bile sorulmadan ayakkabı geri alındı ve görevli bana yeni bir model bakmamı söyledi.ama o da ne? normal fiyatı 189 lira olan tigerlar 199 liraydı ve ben ayakkabıyı internetten 136 liraya almıştım. görevli bana aradaki fiyat farkını ödemem gerektiğini söyleyince ben de yeni bir markanın modelini baktım ve adidasın 130 liralık bir modelini beğendim.(zaten 136ya internetten aldığımı gidip 199 liralık ile değiştirmelerini beklemiyordum o yüzden bir hayal kırıklığım olmadı.)

ayakkabının 42 numarası ayağıma olmasına rağmen ayakkabıdaki biraz boşluk yüzünden görevli ben, tamam bu olsun dememe rağmen senin içine sindi ama benim içime sinmedi bir de 41,5ini getireyim onun dene demesiyle ayrıca beğenimi kazandı.(görevli arkadaş neredeyse 1 saat boyunca benimle ilgilendi.diğer bayan ise alıp başını gitti galiba her zaman kadınlar erkeklerden daha samimi olamıyor.) sonuçta aradan 20 günden fazla bir süre geçmesine rağmen fazla yıpratmadığım ayakkabım hiçbir zorluk çıkarmadan geri alındı ve ben ykmden fazlasıyla memnun kaldım.

evet bazı ürünleri gerçekten pahalı ama indirim zamanlarını takip etmek lazım.ayrıca görevli arkadaş benle gerçekten çok ilgilendi,ona buradan minnettarlığımı sunuyorum. teşekkürler ykm.
yeni karamürsel.
286tl'lik rayban gözlüklerimi %20 indirimle 225tl'ye aldığım mağaza. indirim bütün rayban ürünlerinde geçerli gözlük almayı düşünenler için gayet güzel bi fırsat. tabi bursa/altıparmak'takinden bahsediyorum diğer mağazalarda aynı şey geçerli mi bilemiyorum.
bir milyar ile bir pantolon, bir gömlek, bir ayakkabı alabileceğiniz alışveriş şeysi. para bok diyorsanız veya canım sıkılıyor hele bi dolanayım diyorsanız gidin derim yoksa hiç uğramayın bile. haa bu arada alışverişten sonra domaltıp sikiyorlar ee tabi o kadar parayı verince birde üstüne cila istiyorlar. müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.
çeşit boldur, müşteri hizmetleri de iyidir.
bir ürünün 3 ay içinde minimum 8 indirim evresi geçirdiği alışveriş merkezi. iyi mi kötü mü siz karar verin ona da.
uzun yıllar önce aklımda şöyle bi çağrışıma neden olmuştu. (bkz: yediğiniz kazıktan memnunmusunuz)aynen böyle.
boyner tarafından %63'ü alınmıştır. Hayırlı olsundur.
krizle beraber kan kaybı artan ykm mağazalarının sahada rekabet edememesi ve yeni müşteri anlayışı-hizmeti geliştirememesiyle pazardaki payı düşüşe geçmişti.

nihayetinde çoğunluk hissesi satılarak yeni bir oluşuma gidecekleri aşikar.

(bkz: boyner in ykm yi satın alması)
%63 hissesi Boyner Holding'e satılmış dev kuruluş.

Satış işlemi 190 milyon TL çatır çatır peşin para karşılığında gerçekleşmiştir.

(bkz: ağzı sulanmak)

Edit: YTL, TL yapıldı. Uyarısı için sayın Larex'e teşekkürler.
eskiden, çok eskiden alışveriş merkezleri daha anadolu illerine gelmemişken kaliteli ve şık ürünleri bulabileceğimiz ender yerlerdendi. sonra biz büyüdük, değişti dünya. şimdi her yer mağaza, her yer ykm.

kozmetik reyonunda indirimler büyük oluyor bazen. misal geçen ay 75 ml hypnose parfüm 99 liraydı. hatta internet sitesinde 89'du da kargoyla aynı hesaba gelecek diye mağazadan aldım. şimdi baktım yeniden 220 lira olmuş. demem o ki takipte kalmakta fayda var.

online alışveriş adresi: http://www.ykmden.com
uzaltılmış haliyle; yediğin kazıktan memnunmusun demekmiş.
kampanyaları bitmek bilmeyen,kazanılan para puanlarını kampanyalı ürünlerinde kullandırmayan müşterinin aklını karıstıran mağaza.
bursadaki yıldırım kültür merkezinin adıdır.
samsun'da bir zamanlar bulunan mağazası buluşup gezecek liselilerce toplanma mekanı olarak kullanılan "ye kazığı mee'le" zincirleri.
yediğiniz kazıktan memnunmusunuz ? soru cümlesinin baş harflerinden oluşan kısaltma.
yediğin
kazıktan
memnun musun.

(bkz: öğrenci açılımı)
güncel Önemli Başlıklar