bugün

entry'ler (32)

anpa gross

şokta 4L ayçiçek yağını 160 TL'ye satarken bu market 109 TL'ye satması gerçekten ne tür bir soygun olduğunu bize gösteriyor.

sözlük yazarlarının itirafları

Burada üniversitede sınıfta ilk tanıştığım erkek arkadaşa ve sınıftan hoşlandığım(artık nefret ediyorum) kızcığa sesleniyorum: ikiniz bir olup beni üzdüğünüz için teşekkür ederim sayenizde bana daha dikkatli giyim, titizlik sağlayıp, bu ülkede de birleştirici güçün olmayacağını sağladığınız için sizlere binlerce teşekkürümü sunuyorum.

ramazan dolayısıyla kapalıyız

bağcılarda mahalle arasındaki bir börekçinin durumudur.

birlikte öleceğiz

Yönetmenliğini hakkı kurtuluş ve melik saraçoğlu'nun yaptığı, oyuncu kadrosunda su kutlu, özgür emre yıldırım, nazlı bulum, tülay günal, süleyman turan, deniz gürzumar, aytaç uşun, pınar gök, baran şükrü babacan, ayşenil şamlıoğlu, cengiz bozkurt ve aras cem güler'in yer aldığı film.
Mazhar, uzmanlığını Kanada'da tamamlamasının ardından istanbul'a geri döner. Kaybettiği annesinin yasını tutan Mazhar, bu sırada en yakın arkadaşı Erman'ın da sevgilisi olan Ece'ye aşık olur. Mazhar ve Ece, şehrin iniş çıkışlarının ortasında tutkulu ve yıkıcı bir aşk yaşar.
2021 Ekim ayında Antalya Altın Portakal Film Festavilinde gösterime girmiş olup 15 Nisan Perşembe yani yarın itibariyle istanbul'da ilk kez Atlas Sinemasında gösterime girecektir. Bende gideceğim bakalım ne kadar etkileyecek beni...

otobüs denince akla gelenler

iett gelir.

tamer yeşildağ

2 gündür LGBT tayfası tarafından gereksizce linç edilmektedir. Adam sadece izlediği dizideki gay sevişmesini sevmediğini orayı geçtiğini söyledi. Ortada reddetmek falanda yok sonra tabi ÖSYM sınavlarında türkçe netleri bu kadar düşük çıkar daha okuduğunu anlamada zorlanıyorlar.

auzef

Hava koşulları nedeniyle bütünleme sınavını online yapmaya karar veren açık öğretim üniversite.

bittorrent

adı bittorrent chain olarak değişip borsalarda sırayla değişmektedir ilk gate io da başlayıp sonra ku coinle devam edecektir. 1/125 fiyatıyla devam edecek, arz arttırılmıştır ve mesela elinde 1 bttc si olana 1000 tane verilecek böyle orantılıda dağıtım olacak.

ufo gaming coin

ilk yazdığımdan 3 gün sonra piyasanın karışıklığına rağmen 0.000050 barajını geçti... 56 ya kadar geldi tabi düştü sonra şimdi 50-51 arası gidip geliyor.

ufo gaming coin

3 gün içinde 0.000020900 dolardan 0.000038123 dolar fiyatına neredeyse 2x yaparak gelmiş metaverse coindir. Anlık olarak 0.000037405 dolardır. Raca, Atlastan sonra en güvendiğim coin olur kendisi.

iett otobüs hat numaraları

herkes esenlerden gitmiş bende esenlerden gideyim bare önce bir düzeltme yapayım 33B edirnekapıdan gitmiyor. Sabahları Birlik Mahallesinden kalkıp (deprem parkı)-üçyüzlü-çeşme-tozkoparan-cevizlibağ-eminönü şeklinde gider... lise yıllarımdan bilirim nenehatun ve üçyüzlüde full dolmuş olur. Bide enteresan bir hat söyliyim 29D Ferahevler-Kabataş bu otobüs 5-6 durakta komple dolup ondan sonra 2 durak sonra hacıosman metro durağına gelince herkes inince doğal olarak bomboş olur...

sanalikada senelerdir israil bayrağı olmaması

Bu oyun 2008'den beri var lakin filistin, yemen, fas bayrakları olmasına rağmen israil bayrağı sebebi söylenmeden oyunda yoktur.(not : oyunda bilinmeyen ülke bayrakları bile var) (bkz: honduras)

kastamonu nda selden 25 kişinin ölmesi

Devrekani ve Şenpazarı ilçelerdeki bazı köylere ulaşılması lazım arkadaşlar temel ihtiyaçlar adına.

alevi bir kadınla sevgili olmak

bu nasıl soru tabiki de olabilir.

ibb meclis denetim komisyonu raporu

o zaman akp den ne farkı kalıyor bu işin? akp din vakıflarını doyuruyor bunlarda içkicileri doyuruyor.. he en azından din vakıflarından daha olumludur bu... kendilerinden başkalarını zorla iş yaptıtırmıyorlar...

cardano

yine sağlam duran alt coindir kendileri...

kübra par

bu aralar beceriksizdir. mehmet akif ersoy daha iyi ama şair olanı değil...

tesla ödemede cardanoyu seçer mi

bana göre elon musk gizli cardano hayranıdır, doge moge bunlar hikaye. Daha öncede cardano için profil resmi yapmıştı kendisi ayrıca cardano sahibi ile daha önceden çekilen fotoğrafları vardır Elon musk dogeyi yarı yolda bırakıp cardano(ada) ile yola devam edebilir.

cardano

bugün yazdığım dakika ile yüzde 16 artan coindir. diğer coinlere nispeten daha istikrarlı ve sağlam projeli olan coindir cardano

29 nisan cardano ile etiyopya iş birliği

Cardano’nun sağlayacağı hizmetle öğrenciler blockchain onaylı dijital niteliklere sahip olacak ve üniversite, iş başvurusu gibi durumlarda hile yapma oranları düşecek. Aynı zamanda, iş verenler üçüncü taraflara gereksinim duymadan iş başvurusunda bulunanların bilgilerine yönelik doğrulama işlemi yapabilecek...
Bizim meb anca Ensar Vakfı ile iş yapa dursun afrika ülkesi etiyopya koca cardano ile iş birliği yapıyor helal olsun adamlara...