bugün

şu aralar kendini gösteren liseli türüdür. yaz tatilini boş boş geçirip okul açıldıktan sonra zamanın nasıl geçtiğini idrak edememiştir. çok mu geç kaldım lan acaba diye düşünür, durur. allah sabır versin liseliler :(
geç olsunda güç olmasın diyendir.
doğru yapıyor çünkü son 2 ay köpek gibi çalışırsa adam akıllı bilgiler taze olur daha verimli olur kanımca.
200 küsür puana öğretmenliğe gidecek liselidir. 4 5 sene sonra da atanamadık diye televizyona çıkacak kişilerden biridir.
Sıçacaklardır.
inandıktan sonra karşılığını iki ay ile de alacak liselidir. Kendisi Bir bokları başaramıyor diye insanları dürten ve bundan keyif alan ezik kişi söylemi.
Paçaların tutuştuğunu gösterir.
ben öss'ye 2 ay çalışıp kazanmıştım üniversiteyi. ama şimdi öss deyince anlamıyorlar bile. zaten artık 2 ay çalışınca su ürünleri bile kazanılmıyormuş.
tanım: mal olan liselidir.
önünde bir yıl iki ay vardır aslında. dolayısıyla take it easy boy
kendisine olan güveni açıkça göstermiştir.
şimdi şöyle bir algı var çocuk 0 dan başlayacak da 500 alacak hayır efendim yok öyle bir şey. 250 alıyorsa kalan 2 ayda çalışır 320-330 alır adam gibi çalışırsa 350 bile alır. biz de hep öyle düşünce var sınavdan bir gün önce çalışılmaz. niye çalışılmasın kardeşim 30 alacağına 50 alır fena mı? ya zaten adamın hedefi baya baya yüksek olsa kalan 2 ayda mı çalışır? ama en azından 2 ay da bir 25-30 net gerek bilgi haznesini, gerek pratiği arttırmış olur. zararın neresinden dönülürse kÂrdır.
Zamanında öss ye son gece çalışıp girmişliğim vardır, bu konuda rekora talibimdir.

Tabi türkçe sosyal mat1 mat2 yi full e yakın çıkarma gibi bir avantajım vardı o sıralar.

Ama fen öğrencisi olarak fen 1 den 8, fen2 den bilinçli işaretlediğim sorular neticesinde -2,25net yapmışlığım da vardı.

Hatta babam sınav sonucunu gördüğünde oğlum tüh bak fen 2 de kaydırma yapmışsın demişti. Yok baba kaydırmadım dediğimde inanmak istememişti, hala da kaydırdın fen2 de der durur. 8 sene geçti üzerinden.
Ulan adam belki kötü.
Çalışamayacak kadar kötü.
Düşündüğünüz tek düze tip'i silkeyim.
ygse 6 ay calisan kisiyi gecerse sasirtmayacak kisidir.
Biz 9 ay boyunca calistikda ne oldu dershaneye okula ayda yilda bir ugrayan kisiyle yakin puan aldik.

Ygs gununde olma sinavidir gunundeysen yaparsin.
Ygs sonuclari aciklaninca ne demek istedigimi anlarsiniz.
hayallerinde derslere çalışmış ama gerçeğe dönüştürememiş liselidir. fen edebiyat fakültesi sanat tarihi bölümünde başarılar.
büyük ihtimalle sözelcidir.
2 ayda çok rahat hallolur, moral bozmadan çalışması gereken liselidir.
1 gun bile cok degerlidir. Bugunde tatil yapayim dendigi an o is biter. Duzenli olarak gunde en az 8-9 saat calisilmalidir. Eger 2 ay bu sekilde gecirilirse ygs den sonra bi cokme olacaktir bununda aciln atlatilmasi ve hemen lys calisilmaya baslanmasi gerekir.
biraz baktıysa daha önceden iyi bir çalışmayla bir şeyler yapabilir yok sıfırdan başlıyorsa gg hocam.

(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)
Sınavdan önceki akşam çalışmaya başlamasın da.
2 ay içinde barajı çok rahat geçebilecek fakat çok ileri gidemeyecek (temeli yoksa) öğrenci kişisi.
Lisedeyken "ygs son 2 ayda ya kazanılır ya kaybedilir" diyen hocalarımı hatırlatmıştır.

Sonra ygsnin kazanılıp kaybedilebilen bir şey olmadığını öğreniyosun.
son 1 ay kala başlayan liseli bile o da bir şey mi.
mental açıdan bitik liselidir.
vay amına koyayım ygs'ye iki ay mı kalmış.
bu sefer 98'liler dimi. son beş senede girip dört farklı okula yerleşerek double double yapan dalavera abiniz yok bu sefer zirzoplar, iyisiniz. 2012'yi bay geçmiştim.
iki ay kala çalışmaya başladıysa siktir etsin, lys'ye devam etsin vakit kaybetmeden.
180 puan alıp lys'ye girmeye hak kazanamayacak kadar da hıyar değilsiniz değil mi?