bugün

YGS den kurtulmanın bir yolu yok mu? Çocuklarımızı bu fobiden kurtarmalıyız.
Eskiden bende böyle yaptım ve kazandım demek isterdim. Öyle olmadı, sonra yeniden sınava girmek zorunda kaldım. işi şansa ve bilgisizliğe bırakmayın.
gün onun günüdür. altın gibi ışıldayacak. hadi aslanım benim!
7 günü kalmıştır puahahahah.
(bkz: sınava molfix ile gitmek)
lysde iyi yaparsa sorun yaşamayacak insandır.
14 günü kalan liselidir. şimdi o düşünsün :(
bi de bunun hem liseli olmayıp hem de 20 gün kala hala çalışmaya başlamamış olan modeli vardır, neyine güvendiği de belli değildir düşman başınadır. bu sınav da gelip geçirecek geçmiş olsun şimdiden.

liseli olmadığımı tekrardan belirteyim.
Turbo moduna alsın. Bu saatten sonra ygs ye kadar ders calismak icin yasasin. Boyle yaparsa onun icin super olur.
1.5 yıl önce çalışmaya başlayın.yani lise 3 ün 1.dönemine kadar yatın.2.dönem çalışın.lise 3 ü sağlam bitirin.yazın ygs abanın.sonra test çözmeye devam.
1 ayı kalan liselidir.
Ben 5 sene önce son 1 ay kala çalıştım ilk 90 bindeydim ama benim kadar zeki midir bilemedim bu liseliyi.
Bazı uzuvlarını tutuşturmuş liselidir. Aza kanaat edip çok şey bekler.
ygs ye hiç çalışmamıştım. üniversite okumak gibi bir hayalim yoktu. başka hayallerim vardı. sonra lys ye bir aydan biraz daha fazla süre kala üniversite okumam gerektiğini anlamıştım. ardından nasıl bir yön izleyeceğimi belirledim. bir aylık bir süre lys ye çalışarak geçti. sınava girdim çıktım. okulu kazandım. okulu bitirdim. mezunum. hayalimi gerçekleştiriyorum şu an.

iş sadece kafada bitiyor. bunu bilir bunu söylerim. ha bi de amacınız varsa çalışıyor. yani laf olsun diye çalışmayın. kendinizi kandırırsınız sadece. adam akıllı oturun çalışın tabii amacınız varsa. bilerek üsteliyorum bu sözü. amacınız varsa işler. amaç varsa. amaç.
Derste öğrenen tiptir.
Hiç yoktan iyidir.
(bkz: yarrak nedir nasıl yenir)
Doğru stratejiyle adam gibi puan yapabilecek öğrencidir.
13 ayı vardır kasmasın.
(bkz: bunu görüyon mu liseli)
erken bile başlamıştır. ne gerek var b'olum. bir ay daha çar kas, sonra başlarsıııııın, daha vaaaaaar.
Allah yardımcısı olsundur. Gençlerimiz okusun.
(bkz: boku yediniz)
ygs'den sonra;
"düşük puanlı bölümler"
"düşük puanlı üniversiteler"
"okumazsam ne olurum"
gibi araştırmalar yapacak ve akabinde başlıklar açacak liselidir.
yazıktır, günahtır.

ayrıca ygs den çıkınca;

görsel
2 ay değil neredeyse 1 ay kaldı.
Cok da moralini bozmamasi gereken liselidir. Zira kalan gunlerde son 1 haftayi cikarsak bile 29 gun kalir. Kalan gunlerde 5'er saat calissa 29*5= 145 saati olan lidelidir.