bugün

Saatler kalmış sınavdır.
Girecek olanlara başarılar.
Yaşları 17-18 olan ergencağızlarımızın bu grubun içine kardeşimde dahil girecekleri sınavlardan sadece biri ve ilk olanı.

He birde (bkz: bugün benim doğum günüm)

Edit: bak bak ergencikler dört koldan saldırmışlar. 12-21 bu dönemi kapsar niye gocunuyosunuz ki yani. Sonraki dönemizde yetişkinlik dönemi olacak kimliğinizle çatışacağınıza açın bir şeyler okuyun kendinizi geliştirin. Tatlı filan oluyorsunuz ama bazende çok çekilmezsiniz. Çocuklardan sonra favori topluluğum seviliyorsunuz hadi naş.
Sınavdan sonra
görsel
Girecek olan arkadaşlara başarılar dilediğim sınav. Unutmayın hiçbirşey sizden değerli değil. Rahat olun. Olmazsa olmaz ölüm yok ucunda sonuçta. En kötü seneye tekrar girersiniz.
Dün gece yediğim 1,5 adana yüzünden büyük ihtimal giremeyeceğim sınav.
Tuvaletten çıkamıyorum ne oldu benim karnıma mk.
Bu sene benimde gireceğim sınavdır. Streslimiyim tabiki de hayır.
Girecek arladaslara basarilar diliyorum emeklerinizin karsiligini alirsiniz insallah.
Bazı yakınlarım girecek ama nedense ben girdiğim yıldaki heyecanı tekrar yaşadım dünden bu güne geçen Zamanda. Gece uyuyamadım sabah da yolculuk dolayısıyla kalktım ama içimde bi heyecan bi bişey var .

Umarım herkes emeğinin karşılığını alır...
sınav gözetmenliği başvurularına yetişemedik, yanarım buna yanarım.
elin suriyelisinin sınavsız üniversite giriş hakkı kazandığı, her sene kopya skandalı olmadan tamamlanamayan, neyi ölçtüğü belirsiz olan sınavın 2016 versiyonu.

Gençlere başarılar, kazanamazsanız üzülmeyin başarı, iş, statü illa üniversite ile gelecek diye bir şey yok özellikle de bu ülkede. Sakin kalın ve klişeyle devam ediyorum, önemli olan lys.
Yarim saat icerisinde baslayacaktir.
Suriyeli istediği bölüme sınavsız girip karşılıksız, geri ödemesiz burs alırken Türk vatandaşlarının bu sınava girmesi ahmaklık!
Zor olacaktır.
Veli olarak katıldığım sınav. Bizim bacaksızda da hiç heyecan yok milletin öğrencileri ayılıp bayılıyor bizimki üç saat sigara içemeyeceğinin derdinde.
500 bini aşkın okuma yazma özürlü malın baraj altında kalacağı sınav. şu sınavdan 300'den aşağı alanlar intihar etsin ya.
Arkadaşlar erken çıktım sınav kolaydı amk. Ygs 2011 ile üni ye girmiş ve haziran 2015 de mezun olmuş birine göre ben hiçbir bilgi olmadan girip çok rahat çıktım. Matematik de 25 soru yaptim gerisine sıkıldım. Türkçe yine ömür yedi ama 50 dk da bitirdim 1 boş ile. Bu sene de ygs de tarihte 1. Olacağım gibi. Başarılar beyler.
şu anda okullarda ecel terleri dökülüyordur.
Okul bahçesine 20 dk evvel bulunduğum ve nedense hiçbir belirti verilmediği için sınava annemin bana okul bahçesinde bağırmasıyla 10.17 de okula girdiğim ve görevlinin annemin yoğun ısrarına "alamam kusura bakmayın, buna yetkim yok, sınıfta kameralar var, eğer alırsam burda bütün sınıfın sınavı iptal olur. Kusura bakmayın..!" demesi uzerine annemin okul bahçesinde ve evin önünde hakaretlerine ve kötü muamelesine maruz kaldığım ve ufak bir şok geçirmemi sağlayan sınavdır.

Eve gelince annem babama "keşke girseydi de kazanamasaydı da ben yine yetiştirdim ama o yapamadı deseydim" dediği de olmuştur, yalnız sayın yazarlar annemin babamın tüm emekleri boşa çıktı ya içim ona yanıyor, gerçi kazanamasaydım yani iyi bir puan yapamasaydım, günlerce ona takacaktım 4 yıldır ailemin emekleri bitti, ben bunu onlara nasıl yaptım diye bunalıma da girerdim, şimdi kin, intikam, nefret ve bunlardan beslenecek hırsla doldum, biliyorum ki hiç çalışmadan girecek olduğum bu sınava sahip olduğum hırsla görüyorsunuz değil mi burayı kazandım diye övünülecek ve başarıma herkesi hayran bırakacak bir hırsla doldum. 3 ay sonra aöl sınavım var ve ben ilk ona hırsla gireceğim daha sonra 9 ay sonra olacak ygs ye ve eğer bir aksilik olmazsa 3 ay sonra lys ye bu hırsla gireceğim inşallah. Bakın buraya inşallahı bastıra bastıra ekliyorum, çünkü bu sene ben çok yol hesabı yaptım ve hiç çalışmadım dedim ki 200 alırsam 80 250 de 100 300 de 120 ve 350 de 140 diye bir hesap içinde bulundum durdum ve asla inşallah ya da Allah 'ın izniyle demedim. Ama şimdi sorunu çok iyi görüyorum ve yıl boyunca sanayide kalfa olarak çalışacağım ve hırsım bir ateş gibi sönmeden koruyacağım seneye iddialı olacağım inşallah. Hedefim konyaydı ama artık izmir, istanbul a kafa koyacağım ve her ne olursa olsun çitayı yüksek tutacağım ve zıplayabildiğim kadar en yükseğe zıplayacağım. Hedeflerimi belirledim ve ulu sözlük yaz bunu bi'kenara bu benim belki son sözlerim, belki son entrym, belki de eski ben olarak son girdiğim tanım. Unutma sözlük yaşıtlarımla bir yıl farkım olacak ve bunu sindiremeyeceğimi bildiğim için onlara vav dedirtecek bir hırsa büründüm an itibariyle ve anlayacağınız üzere bu hırs bana yetmez bile. Biliyorum ki beni durduracak tek sorun allah'tan gelecek mani ve allah'tan bir mani gelmezse inşaallahu teala gerek bu sözlükte, gerek akrabalar içinde başarımı sık sık duyuracağım. Kazandığımda biri bilim kurgu, biri de islamiyet üstüne birer kitap yazıp, burada duyuracağım, ha bir de oralara şiir kitabı ekleyebiliriz.
Şimdilik bu kadar sözlük bu entry burada bulunduğu müddetçe sürekli hırs ateşimi kasıp, kavuracağım. Eğitim ateşi içimizdeki söndürülemez ve sürdürülebilir bir ateş olduğu için onu hırsımla birleştirip, yolumu aydınlatacağım.
gene bir çok adayın fizik testindeki kaldırma kuvveti ve gaz basıncı sorularını yapamayacağı sınavdır. lanet şeyler.
Bol bol başarılar diliyoruz.
çok kolaydır bunu yapamayan üniversiteye falan gelmesın.
Yine ve yeniden ilk 1000'in uludağ sözlükten çıkacağı bütün yazarların 140 netin üstünde yaptığı sınavdır. Herkese hayırlı olsun an itibariyle bitmiş.
Birazdan buraların çok kolaydı, en kolay sınav, bunu yapamayan okumasın, ben ful çekerim gibi zırvalayanların dolmasına vesile olacak( çoğu sınava girmeyen troll, çoğuda mecburiyetten sınava giren sözde öğrenci), o heyecanla ilk kez giren kardeşlerimize pek te kolay gelmeyecek, üniversite kapılarını aralamaya yardımcı olacak sınav. Az önce sona ermiştir. Hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlar. Eğer olmazsa üzülmeyin bir kapıyı kapayan allah diğerini açar. Sınava girenlerden değilim.
2015 sınavına göre kolay olan bir sınav, türkçesi gerçekten çok kolaydı, inşallah istediğiniz puanları alırsınız.