bugün

en başta sınava giren liselilerin ve eğitimcilerin daha sonra ise bilumum insanımızın düşünceleridir.
yarısında çıktım. -ekşici
herkesten 20 lira alsalar, sınava 2 milyon kişi girse... (bkz: hesaplayan adamlar)
onumdeki orospu yuzunden cozemedim amk catali hala gozumun onunde.- sinavdan cikmis incici.
90 lira, kısa günün karı. *

görev: gözetmenlik.
çalıştım gerekeni yaptım. baktım, evde baktım sadece. attım hafızaya beyin bedava! bedava ya! taşıyorum, niye hamallık edeyim? baktım, karşıma çıktı hepsini yaptım.
ygs'nin ortamı çok bozdu ya. -ulu sözlük yazarı.
matematik zormuş benim kardeş öyle dedi bakalım hayırlısı.
yıl olmuş 2013 hala sınavda ağlayan tipler var yazık.*
göte giren şemsiye nasıl açılır gördük.
türkçe soruları uzun olunca otomatikman diğer sorulara zaman kalmadı.
(bkz: ihsan bayülken)
hof yhaaa çok zordoooo :( :/

herkes tanır, isim zikretmeye gerek yok.
sınava çay söyleyebilseydik daha fazla soru yapardım ben. bi çay sigara zihin açardı ya bozuk parayla almıyolar diye parayı bozdurup çayda isteyemedik. alsalar. hayır abi alsalar ben şimdiye vermiştim o sorunun cevabını. benim kafa matematiğe basar. hayır abi ne alakası var. istesem yaparım. ama işte çay olsa bi..

- sürekli mazereten üreten adam. *
matematigi kazikti. feni ve turkcesi gecen yila gore kolaydi, sosyal ise zorluk olarak benzerdi. umarim herkes emeginin karsiligini almistir...

edit: gecen yil ygs ve lysye girip yerlesmis biri olarak girdim sinava. yani cok oznel bir yorum yapmadim, eksilenecek ne vardi ki bunda?
ayakta siktik.

-ösym