bugün

21 kasım 2009 tarihli disko kralı programında aleni bir şekilde uyguladığı durumdur.2 şarkısını almış diye kendini serdar ortaç ı korumaya adamış ve üstüne toz dahi kondurmuyordur.ne serdardan ne yeşimden hazzederim ama bir insanı savunacaksan azcık mantıklı gerekçeler göster, varsa zekanı sergile.sen sergileyemezsen, zekasını sergileyen okan bayülgen tarafından 70 milyon önünde göt edilirsin.
bir sonraki albümüne en az bir şarkı daha garantilemek uğruna yapılabilecek en ucuz hareket. yapanla müsemma tabi onu da unutmamak gerekir.
yeşim's serdar'ın şarkısını aldıya, o bakımdan toz kondurtmuyor. şişmiş egolar tavan yapmış hanım'ın.
okan üzüldü galiba bu duruma... Yeşim ban'lanır buradan aha yazıyorum.*
girilen reklam sonrası defolup gitmiştir. **

(bkz: oh be)
yarın medya kralına konu olarak dahada got olacak hatunun saçmalıkları.
twitter ına yazdığı üzere, muhtemelen fanlarından aldığı gazla gerçekleştirdiği durumdur.

--spoiler--

siz arkamda olduğunuz sürece kim tutar beni...:)))))
4:17 am nov 7th from web

--spoiler--
bu insan serdar ortaç'la 20 yıllık arkadaşlığım var demiştir , ilerleyen dakikalarda serdar'la 20 yılda 2 kere telefonda konuşmuşumdur demiştir attığı yalanı unutan cinsten bir durum bunlar da bir kenara serdar ortaç 16 sene önce karabiberim vur kadehlere diye çıkmamışmıdır piyasaya ? öncesinde garson değilmiydi bu adam nasıl 20 yıldır tanıyor onu da anlamaya çalışıyorum. yeşim salkım çok bilinmeyenli bir kolpa