bugün

Yeni bi sözlük amipi, gideyim de trollük yapayım diye düşünüp klasik akpli troll rolü oynuyor.

Canım onlardan bizde bir sürü var, az bi geliştirin la kendinizi.
Adının yezid olmasından belli ne bok olduğu. Ölü taklidi yapın.
en fazla 1 haftalık ömrü var.

moderasyon çaylak yapmadan uçuracak bunu sadece izleyin.

aleviler ve atatürkle ilgili provokatif başlıklar açıyor.

bileti kesilcek.
anasından babasından, (olmayan) arkadaş çevresinden göremediği ilgiyi, en fazla bir cümle kurabilecek kapasitesiyle girdiği entry ler ile sözlükte bulmaya çalışan ezik.
Provokatif başlık ve entry'lerle hem ayıp etmekte, hem sözlüğe büyük zarar vermektedir.
Aktroll ise gereksizdir.
2010'lu yıllardan kalmış, kokuşuk trolleme metotlarını kullanarak ilgi çekmeye çalışan akıl fukarası troldür.

Açtığı ebleh başlıklara itibar eden kimse yok ama hala başlık açıyor embesil. Kafası çalışmadığı için modern trolleme yöntemlerini kullanamıyor.

Bir aya kalmaz kuyruğuna teneke takar, göndeririz Allah'ın izniyle.
Böyle devam ederse biri zülfoyu sokar bu elamana.
Aleviler Kürt’ler Atatürkçüleri birbirine düşürmeye çalışan PKK sempatizanı.
bir insan hem okuduğunu anlama özürlü hem de muhakeme yeteneğinden nasıl yoksun olabilir anlamıyorum? ya sen nasıl bir ruh hastasısın? gece gece beni çıldırtıyorsun. açıkladığım şeyleri tekrar tekrar soruyorsun sonra da "cevaplayamayınca kaç" diyorsun. allah belanı versin diyicem de zaten vermiş.

edit:seni donuzladım benden uzak dur allahın delisi bir daha seninle ilgili bir entry dahi görmek istemiyorum.
edit2:bir de bu entry mi artılamış. gece gece beni sinir hastası etti.
edit3:mesajları kaldırdım çaylak nedeniymiş.
Bir Daha gelme lan piç.
bunun çoktan yedek hesapları hazırdır. böyle insanları birbirine düşüren tipleri moderasyonun burada barındırmaması lazım. yaptığı trollük değil suç işliyor.
milyonlarca hesabı olan penguen

siz onu daha çok

izmirli cehabeli ayağına yattığı entrilerinden bilirsiniz

(kelbaş fetocu) ve (fetocu ablası mod) ların kankagiller.
rick malının yeni hesaplarından birisi galiba.