1. 1.
  alınan ürünün garanti kapsamında bakımını yapan,ürün hakkında bilgi verebilecek yer.
  1 ... monolith
 2. 2.
  verilen yetki sanki nasadan verilmiş gibi davranan bişeyden anlamayan bi şey sorduğunda prosedür cümleleri ardarda saymaya başlayan arızalı ürün sahibi olduğumuzda gitmemiz gereken yer.
  2 ... sfp
 3. 3.
  evde arızalı bir eşyaysa 'şu gün gelicem diyorsa' bilin ki o gün kesin gelmeyecek olan genelde yalancı esnaf
  1 -1 ... morfin
 4. 4.
  istisnaları bağra basılası olmakla beraber; ilgili konu hakkında kendilerine her türlü yetki verilmiş olmasına rağmen; telefonla arandığında ya da ayaklarına bizzat gidildiğinde asla bulunmayan, eve çağırıldığında bir türlü gelmeyen, bir tamirat söz konusu olduğunda yetkili olmasına rağmen ısrarla yetmeyen, bana göre en meşhuru calgonit reklamlarındaki kireçli rezistans amca olan, bireyler toplamıdır.
  3 ... sally
 5. 5.
  eğer otomobil servisiyse, garanti bittikten sonra önünden bile geçilmemesi gereken servis. defalarca denenerek öğrenilmiş tecrübeler sonucunda varılmış kanıdır. her nekadar anlamasanız da aracınızın yanına sokmazlar. ne yapmadıklarını görmemeniz için. küçük bir örnek: fren lambalarının yanmadığını * söylersiniz. tamam beyfendi hepsini kontrol ediyoruz zaten derler. servisten çıkıp tesadüfen çevirmeye girersiniz fren lambalarınız yanmadığı için ceza yersiniz. polisin yanında stop lambasını sökersiniz o da ne? stop fabrikadan beri açılmamıştır bile. ama faturada gayet güzel, ampuller ve işçiliği diye bir ödeme vardır.aman diyeyim. * *
  ... pancake
 6. 6.
  çalışanlarının kızdırılmaması gereken yerlerden biri. Aksi takdirde çok kabarık bir faturayla karşı karşıya gelinebilecek yer. Olmuş olaylardan biri de bakımlarının birine gelen bir vatandaşın; yağ değişimi sırasında eski yağı değiştirmeden yeni yağı üzerine eklemesi sonucunda turbo tertibatının zarar görmesi üzerine araç sahibine "aracınızın turbo tertibatı bozuk değiştirdik" diğerek işçilik dahil 700 YTL alınan yer.
  ... radikall
 7. 7.
  servisimizin bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak çamaşır makinanızı kullanıcı hatası diyerek başınıza bırakıyorum.

  ee adam yetkili birader..
  1 ... yenikral
 8. 8.
  patent hakkına sahip üretici firmalar tarafından yetki verilmiş servistir.

  beyaz eşya, küçük ev aletleri, bilgisayar ve cep telefonu yetkili servislerinin adres ve telefon numaralarına ulaşmak için http://www.eteknikservis.com/

  otomobil markalarının yetkili bayi ve servislerinin adres ve telefon numaralarına ulaşmak için http://www.oto-servis.com/ sitelerini kullanabilirsiniz.
  -1 ... ancestral
 9. 9.
  kendi dalgasına bakar. müşterileri pek önemsemezler.
  ... tarz
 10. 10.
  yetkili olmanın verdiği güce dayanarak üterler.
  ... sair zamanlar